Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Érdemes kezdőnek megvenni a...

Érdemes kezdőnek megvenni a "Tarot dióhéjban - Útmutató a Marseille-i és az Egyiptomi Tarot-hoz - Ajándék Egyiptomi Tarot kártyacsomaggal! "?

Figyelt kérdés
Még nem jósoltak nekem tarot kártyával, én sem próbáltam még. A kíváncsiság hajt, mert érdekel a jóslás.
2010. nov. 15. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a hülyének is megéri
2010. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SomethingCrazy válasza:
49%
Nekem megvan :) Igaz, én már foglalkozom vele egy ideje, de egyiptomi kártyám még nem volt :) A könyv is jó, érthetően leírja a Tarot eredetét, használhatóságát, kártyák jelentését, kirakási sémákat.
2010. nov. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Én kezdőnek nem ezt ajánlanám, hanem a Rider tarot kártyát, vagy a Kazanlár Emil-féle kártyát. Attól függően, hogy mennyire gondolod komolyan. A Rider-kártya egyszerűbb, és könnyebben értelmezhetőbb (szerintem a legjobb gyakorló kártya), a Kazanlár-féle pedig nagyon szimbólumgazdag, szóval alkalmas az elmélyülésre, a tarot-meditációkra.

Az egyiptomi és Marseilles-i kártyák szimbólumrendszere igényel némi tarot, és alkímiai ismeretet, ha jól akarod használni.

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi tegnap vettunk 3900 ft ért kazanlár tarotot, szóval hogy ha 4000 ft alatt/ max 5000 ft a könyv akkor megéri:)
2010. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :-)

Multkor egy EZO Klubban jósoltak nekem tarot kártyával, és nagyon bejött :-) A nő azt mondta, ő is az egyiptomival kezdte, és bár óva intették tőle, neki sokkal könnyebben ment mint más kártyákkal. Más az értelmezés, de mivel nem került sokba (1600 Ft körül) ezért ha nem is lesz a kedvencem nem bánom meg. :-)

2010. nov. 20. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, csak ha szakszavakat találsz benne, keress rájuk a neten, nehogy valamit félreérts.
2010. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
0%
Akinek ennyi fölösleges pénze van, inkább adja nekem, több hasznát látni. Bár ennél még az is hasznosabb, ha lehúzza a vécén...
2012. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!