Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Sok minden elhangzik 2012-vel...

Sok minden elhangzik 2012-vel kapcsolatban, szerinted mi fog változni 2012 decemberétől Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 13:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt:


Ha a világbékére vagy a ,,világvégére,, gondolsz akkor egyik se.

Ha változásokra gondolsz 50% esély.

Hát figyelj vannak olyan évek amikről az emberek baljósat hisznek,vagy akár bűnmegbocsátást,csodákat,stb....

De a lényeg a lényeg:Hogy minden évben történik valami új:

Akár a 3 világháború,világvége(1% esély),vízvilágválság,

Gazdasági világválság,árvíz,tűzvész,hurrikán stb....

De nyugodjon meg a kedves kérdező semmi baj nem fog történni ha bízol isten erejében,hiszel a világ jobb létébe,hiszel Jézusban,szeretetbe élsz,hívod a fényt-űzüd a sötétséget,kedves vagy az emberekkel még ha azok ugy is bánnak veled ahogy szerinted nem érdemled meg de ezt isten persze nagyon jól tudja és téged ezért megjutalmazz a rosszakat pedig megbünteti ha olyan életett élsz le amilyen a föld mennyországa.

Segíts magadon,segíts másokon!

És ha itt valami változás is lesz ,lehet hogy baj akkor is használd ki az élet minden másodpercét,hogy tudd teljess életett éltél és most emberi életett élhetsz isten oldalán...



Bocsásson meg a kérdező ha estleg zsidó vallásu,iszlám valássú,shintoista,buddhista,többistenhitű stb....

sötéttséget

2011. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
világvége lesz kit érdekel persze ha nem akkor is bekészülök
2011. febr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves jegyezdmeg.hu!


2012 decemberétől a 2012-es decemberi buszbérletet fogjuk használni,sőt ez a tevékenység elhúzódik egészen 2013 január X. napjáig.De hogy mi az az X,az itt a nagy kérdés...

2011. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
A benzin árak! Az biztos!
2011. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
ennél is szarabb lesz a helyzet.... ezért menjetek ki minnél hamarabb én is ezt teszem...
2011. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

James Redfield

A Mennyei Prófécia

2011. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem megszűnik a kapitalizmus és empatikus anarchiává változik a világ. És akkor jó lesz.
2011. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

szerintem nem lesz semmi.. :/ max. pénzt fognak szedni a nyilvános budiknál, sőt a bokornál is :D


na jó.. nem, szerintem ezt az egészet az emberek gerjesztik maguknak, mint minden mást.. :/ bebeszélik, hogy vmi rossz fog történni és tényleg az fog történni, ha mindenki, mindig csak a negatívumokra koncentrál.. bevonzza a rossz energiákat! :) szerintem mindenki élvezze az életet, és örüljön hogy élünk, nem a világvégével kéne foglalkozni :)

2011. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
FOGJÁTOK MÁR FEL HOGY NEM VILÁGVÉGÉT JÓSOLTAK, ÉS NEM IS HAGYTÁK ABBA A NAPTÁRAT, CSAK EGY ÚJ KORSZAKOT, amely után lesz pár fizikai változás, mint a könnyebb test stb.. Méghozzá azért mert a föld belép egy olyan szakaszba, amibe a nap is, (mert a naprendszerünkben lévő nap is egy bolygó körül kering) és 2000 évig ez lesz. Utána jön megint a normális korszak.
2011. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Könnyebb test? Az meg hogy......???? >.<
2012. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!