Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Honnan tudom, hogy átok van...

Honnan tudom, hogy átok van rajtam? Vagy lehetséges, hogy csak ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, nem rég volt a szülinapom, vízöntő vagyok. Elsőként leszögezném,hogy nem vagyok elmebeteg, és nem hülyeségből írom amit írok. Nagyon szerencsétlen típus vagyok szinte mindenben, utóbbi időben a párkapcsolataimban főleg. Vannak időszakaim, 2-3 hónaponta, amikor elalvás előtt felriadok, mert furcsa árnyakat látok,előfordul,hogy képzelődöm, teljesen valóságosnak tünnek ezek az események...hozzá kell tennem,hogy kiskoromtól alvászavaros vagyok,nagyon keveset alszom,régebben nem tudtam pl.sötétben sem aludni,mert úgy éreztem vki figyel(aztán rájöttem ez a sok horror film hatása:))...nem tudom

Sokszor vannak megérzéseim amik bejönnek, pl. most jelenleg van egy fiú ,aki nyilas,és ennek nagyon megörültem(mert elvileg a vízöntő-nyilas párosítás elég jó).DE sehogysem akar összejönni a dolog, egyszer már jártunk, most újra kezdené,de vmiért nem jön össze a tali. Sokszor érzem azt,hogy van valami ami korlátol,ami visszafog,ami miatt szerencsétlen vagyok szinte mindenben,mintha valami gátolna a dolgaimban...Na meg ez is,hogy árnyakat látok éjszaka,amik halálra rémisztenek...meg víztől csöpögő falak stb...Ha elolvassa valaki,aki ért az ilyesmikhez,adhatna vmi tanácsot!köszi


2011. febr. 26. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tipikusan a jósnők álma vagy! Naná, hogy átok van rajtad! Mondanák ők, és jól lehúznának. Ezt felejtsd el gyorsan. Nem a középkorban élünk, átok pedig nincs... :)


A fejedben kell rendet tenni először is. Te önmagadba súlykolod azt, hogy te milyen szerencsétlen vagy, és milyen gátlásos, és stb. stb.


Holnaptól ne így legyen. Tessék azt súlykolni, hogy szerencsés vagyok, ma is milyen jó napom volt! Holnap még jobb lesz! A pesszimistaságot nem lehet egy-két nap alatt kinőni, de folyamatos agyi átalakítással menni fog :) Tessék egy próbát tenni!

2011. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok kedves kérdező, mint amit te leírtál. Borzalmas.

Első válaszadó.: a tanácsodat megfogadom én is. :)

2011. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Összefogás ***** válasza:

Úgy látom, Téged gyermekkorodtól kezdve kezdve rendszeresen látogatnak a kis szürkék. A legfontosabb az, hogy ne félj! Kérd gondolatban a magas feketéket, hogy védjenek meg Téged, és a kis szürkék el fognak maradni.

Tudom őket nem ismered, de ez a faj jó szándékú, tanítják az embereket, és képesek védlemet biztosítani. Nem ijesztőek, úgy néznek ki mint mi.


A víztől csöpögő fal lehet egy előző életkép. Figyelj a részletekre.


Soha ne felejds el, hogy a gondolataiddal teremtesz.

Ha azt programozod be magadnak, hogy semmi sem sikerül, az fog bekövetkezni. Gondolkodj mindig pozitívan. Mindig, a legrosszabb körülmények között is találd meg a jót, az élet szépségét.

2011. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem is a horrorfilnek miatt látsz ilyen baromságokat:D:D:D plusz meglehet, hogy túl kimerülten fekszel le, amiatt látsz ilyeneket. többször láttam már sokfélét, amikor 2-2,5 napig nem aludtam.
2011. febr. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

átok van rajtad - a saját negatív gondolataidnak átka.

a rosszat vonzod be magadhoz, mert mindennek úgy állsz neki, h "én peches ember vok, tuti rossz fog történni" - és az is történik.

ez a vonzás törvénye.

legyél pozitív, magabiztos, úgy kezdj bele mindenbe, h csak sikerülhet, és össze is jön, hidd el!

ez a titka az egésznek. egy tökéletes lelki békéjű embert ezért hiába is "átkoznak", kívánnak neki rosszat, mert aki mindig pozitív, az nem engedi magához a negatív energiákat, és ezért nem fog rajta semmi.

2011. febr. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, nem lehet rajtad átok, mivel átkok nem léteznek.
2011. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálok pozitívan állni a dolgokhoz innentől! A 3. válaszolótól kérdezem,hogy nem értem miről beszél. KIs szürkék, magas fekete? Mik ezek?
2011. febr. 27. 11:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Visszatérve az álmaimhoz,a víztől csepegő falhoz hasonlóan, anyukám mesélte,hogy kiskoromban is sokat beszéltem dolgokról,hogy miket látok,álmodok. Pl. folyamatosan az egyik fiókot húzgáltam ki a szekrénysorból,mert meg voltam győződve róla,hogy a fiók mögött látok egy szobát. És az a szörnyű,hogy mai napig van ilyen visszatérő álmom,és tényleg látok ott egy szobát,egy sötétkék szobát, viszonyt a szekrény már nincs meg :D Szal elég nagy képzelőerőm lehetett már kiskoromban is.
2011. febr. 27. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad átok, de lehet egy olyan problémád, ami kicsi korodból származik, csak nem tudatosult benned, és ezért lehetsz alvászavaros, meg ezért lehetnek furcsa dolgaid.

Szerintem, ha nagyon nem bírod már, akkor menj el pszichológushoz, akivel ezt meg tudod beszélni, de semmiképpen ne menj átok-levevőhöz, meg mágushoz, ilyenekhez, mert még jobban összezavarnak.

2011. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Összefogás ***** válasza:

A kis szürkék és a magas feketék földönkívüli fajok, de van ennél sokkal többféle faj is. Bocsánat de azt hittem hogy tudod, - az ezotéria - UFO rovatban is levelezek.


A visszatérő álmod a szobáról - lehet hogy valóság, próbáld meg kideríteni.

Azt írtad, gyakran bejönnek a megérzéseid, ezek, és a látomások képességek.

Ha érdekel, ismerkedned kellene az ezotériával.

2011. febr. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!