Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Akik elhiszik 2012-es világvég...

Akik elhiszik 2012-es világvégét, azok tényleg úgy élnek mintha bő másfél évük lesz hátra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 18:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
ilyen vok énis
2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
LOOOL, akkor nagyon meg fogod szopni, ha mégis folytatódik a világ, te meg felélted mindened :D
2011. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen ők tényleg abban a tudatban vannak hogy már csak másfél évük van hátra. De kíváncsi leszek arra hogy mit fognak mondani akkor mikor nem fog történni semmi, hogy a világ még sem pusztult el és hogy azoknak volt igazuk akik alapból nem is hittek benne.
2011. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy igen, úgy élik az életüket. Sőt, abban is biztos vagyok, hogy 2012. decemberében tömeges öngyilkosságok lesznek, mert akik igazán hisznek a pusztulásban, azok nem várják meg, hogy mi lesz, ha mégsem.

Én magam nem hiszek a 2012-es világvégében, én abban hiszek, hogy az emberiség elpusztítja saját magát, szépen lassan. Lehet másfél év kell hozzá, lehet 10 év, az is lehet, hogy 100, de lehet elég egy hónap, vagy egy nap. Lásd Japánt és az atomerőműveit...

2011. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a 2012-es világvégében. Egyszer biztos vége lesz,elkerülhetetlen. Bár nem kizárt semmi.Meglehet hogy holnap lesz,vagy 1 hónap vagy még 1000 év. Ez a 2012-es világvége história komolyan mondom valami vígjáték az emberek életében.Én is már olyan hülyeségeket olvastam róla,hogy nem is 2012-hanem 2112,mert elszámolták magukat az emberek,meg egyéb ilyen ostobaságok.Hát könyörgöm. xD Világvégét nem lehet kiszámítani,mert sok minden,túl sok minden közrejátszik.De az hogy egy emberkészítette naptár szerint mindjárt világvége,az marhaság.Egyik az hogy világvégéről nem szól semmi írás sem a majáknál,sem az egyiptomiaknál se sehol.Csak 2012-ig vannak dátumok. Ennek is annyiféle oka lehet.Ellopták tőlük,megölték őket vagy menekülniük kellett és ott hagyták stb..harmadik meg az hogy nem is biztos hogy találtak ők ilyet,csupán csak hülyét csinálnak az emberekből.Én személy szerint még csak képen sem láttam azt a naptárat,nem tudom mások hogy vannak vele.De ha mutatnának is egy képet róla,honnan tudni hogy az tényleg eredeti és nem csak poénból csinálták,vagy hogy valami egészen másról akarják eltéríteni az emberek figyelmét.Már olyat is olvastam,hogy most fedezték fel,hogy ha jól emlékszem 3 mesterséges több kilóméter átmérőjű objektum közeledik a föld felé,ami 2012 decemberére fog ideérni. Ez is olyan hogy hihetetlen. Jó meglehet hogy az utóbbi igaz,nah de az a baj,hogy ezeknek a majmoknak,nem lehet hinni,vagy nem lehet tudni,hogy milyen dolgokat érdemes elhinni nekik.
2011. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Remélem a 2012 film készítői várható tetemes profitjukból létrehoznak valami rehabilitációs- és segélyközpontot azon szerencsétleneknek, akik elhitték a filmjüket... :P
2011. márc. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mindenki másban hisz mongyuk a nagy bátyám azt mondta hogy nem biztos hogy világ vége lesz. Azt mondta: lehet hogy egyszerű változás. meg változik az életmódunk. de az is lehet hogy nem is érzünk semmit se. csak valami meg változik. Amúgy szerintem azok akik hisznek a világ végében abban a hitben vannak hogy egyszer úgyis vége.
2011. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

ez hülyeség, nemtom miért hiszik el ezt az egészet...

egyszer több éve láttam a tv-ben egy "híres" jóst, aki megjósolta, hogy pár év múlva nagy vihar kerekedik, az emberek majdnem ki fognak pusztulni, de a maradék visszatér és jó vezetők fogják irányítani az országokat... és most hol vagyunk! a maják tényleg nagyon fejlett nép volt, de a naptárjukba nem kell mindent belemagyarázni

2011. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt a jóslatot hallottam, hogy az emberiség 100-110 év múlva annyira elszapaorodik(Mindent belepnek: szigeteket óceánokat)hogy a föld nem fogja bírni, és lesz egy hatalmas földrengés, majd egyszeriben egy hatalmas nagy robbanás, és abban fog meghalni az emberiség!
2011. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!