Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Líbia ellen a szövetségesek légi támadással támadják Líbiát? Nostradamus azt jósolta hogy 2011-ben kifog törni a 3vh, ami a közép keletről fog indulni, láttok erre lehetőséget. Az angol száz misszió is erről számol be.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
38%

Kérdező, még biztos megy a mesematiné valamelyik adón, nézzed inkább azt, és ne ilyen hülyeségeken törd a fejed.

Moderátorok! Az ilyen "Nostradamus/Náncsi Néni/ A necronomicon jóslata szerint kitör a harmadik világháború kérdéseket nem lehetne áthelyezni az egyéb kérdések közé?

2011. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
47%

Nem tudom hogy milyen tanuló voltál földrajzból, de elő kéne venned az atlaszt.

Halkan megjegyzem Nostradamus tipikus jós. Többértelmű, konkrétumokat nem tartalmazó versikéibe mindig csak utólagosan magyaráztak bele valamit. Előre még soha nem jeleztek semmit. Csak a többség azt látja, amit látni akar.

Egy jó példa, egy másik jóstól:

"Ha Kroiszosz átkel a Halüsz folyón, nagy birodalom dől meg!”

DE MELYIK???

2011. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Közép Kelet xD basszus ezen jót röhögtem. Közel-Kelet amúgy. Líbia pedig Észak-Afrikában van (bár belemagyarázhatod, hogy közel kelet, mert arab ország).

Khm Nostradamus. Kb. havonta jelennek meg ilyen baromságok. A II. Vh. idején a nácik is ilyen jóslatos cetliket szórtak.

2011. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, én annyira tudtam, hogy erre le fognak csapnia jóslat-hívők. És ha VH lesz, akkor mi van? Majd vigyorogva kiálltok mellet döngetni, hogy ti megmondtátok? És aztán?
2011. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vanga asszony azt jósolta 2010 novemberére, hogy akkor lesz a 3. vh, november végén a 2 Korea lőtte is egymást, na akkor egy pillanatra megijedtem, hogy hoppá...

Nézd a régi jóslatokkal az a baj, hogy az adott pillanatban kivetített jövőképet látják, ok h Nostredámusnak sok bejött, de a nagy része nem. Ha lesz 3. vh nem Líbia miatt lesz. Amúgy az amcsik, akiknek a vezetőségében sok a zsidó, óvatosan áll a dologhoz, mert az iszlám nagyobb dolog, mint a zsidóság, és nincsennek jóban egymással. Egyiptom új elnöke állítólag meg is tiltotta, h izraeliek beutazzanak az országukba. De egyébként sokan jósolták már, hogy a 3. vh-t az arab országok fogják kirobbantani. Lehet, de ki tudja, az szerintem tuti, hogy Líbia rövid lefolyású dolog lesz, Kadhafit hamar félreállítják.

2011. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Moderátorok! Az ilyen "Nostradamus/Náncsi Néni/ A necronomicon jóslata szerint kitör a harmadik világháború kérdéseket nem lehetne áthelyezni az egyéb kérdések közé?"


és a jóslás kategóriába akkor mik legyenek?

2011. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
figyelj diator 2000ben már túléltünk egy ütős világvégét és 2010 egy világháborút, akkor egy újabb vh már meg se fog kottyanni.
2011. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nostradamus "jóslataira" nem érdemes alapozni, amilyen homályosak a versei, szinte bármit bele lehet magyarázni.
2011. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most olvastam, h a Líbiai külügy azt mondta, ha megtámadják őket a külföldiek, akkor az összes szomszédos ország Líbia mellé fog állni (Tunézia, Algéria, Egyiptom stb...)

Akkor az Isten óvjon...

2011. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves első én neked ajánlom az esti mese csatornákat, ha fölöslegesen írsz ide...


a másodikhoz mondanám, hogy Közép keletet elírtam közel keletet akartam írni... Más részt van érettségim földrajzból 4-es lett, szóval nem vagyok rossz föciből, csak az emberek bolhából elefántot csinálnak!..


Az értelmes válaszokat köszönöm, akik ki oktatni jöttek ide azok ne írjanak a kérdésemre, én véleményt - és konkrét választ várok, és vártam azoktól akik nem kioktatni jönnek. Aki elmondta a véleményét annak köszönöm, hogy válaszolt.

2011. márc. 20. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!