Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek is világvége lesz...

Barbi5110 kérdése:

Szerintetek is világvége lesz 2012 december 21. -én?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert van benne valami.

Mert 12 hónap van, és 2012-ben lesz a világvége. Aztán ha a 0-t nem vesszük, akkor csak két számot tartalmaz fordítva. Vagyis: 2012.12.21. 12 fordította 21. Lehet, hogy ezt Kr.e. előtt 100-ban jósolták, szóval azóta 2112 telt el, akkor padig az év és a hó-nap között is fordítottság lenne, és akkor igaznak bizonyul. De ha nem teljesül be, akkor 2112.12.21. lehet, hogy be fog teljesülni.


Amúgy én nem hiszek az ilyenekben.

Megjósolták már 2000-re is, hogy akkor elromlik az összes számítógép, és minden felrobban. Persze ez nem következett be. De ezt az eseményt többek között a rajzfilmek is kihasználták, főleg a comedy central nevű t.v. adón adtak le olyan sorozatokat, amelyben benne volt a 2000-es világ vége, legalább is a legendája, mint a Nevem Earl, a Simpson Család és a Family Guy.


Harmadrészt pedig a Maják és a többi népcsoport össze vissza jósolnak.

Hol 2000, hol 2012, ugyanúgy mindig világvége van. Ha beírod a google-ba, hogy világvége, vagy valami és rákeresel, akkor totálisan biztos, hogy a legtöbb évre valami népcsoport szerinti világvégét ad ki. Minden népcsoport egy-egy évre világvégét ír ki, hogy pánikot keltsenek, és felhívják magukra a figyelmet. Én itt a gyakori kérdések oldalon olvastam olyat is, hogy egy pap régen megjósolta, hogy 2011-ben lesz világvége, mégsem lett. A világ még mindig él.


Negyedszerre meg annyit szólnék, hogy:

Lehet, hogy van ebben a dologban némi igazság is, mert akkori naptárak nem a mi naptáraink szerint alakulnak. SZóval lehet, hogy amit ők 2012-re jósoltak, az valójában 3452453, mert az ő naptáruk másként volt írva. Nem tudhatjuk, hogy tényleg pontosak e a fordítások, az iratok, meg az egyéb ókori emlékek.


Mindenesetre megoszlanak a vélemények. Személy szerint nem nagyon hiszem, hogy idén lesz a világ vége.


Csak azt tudom, hogy ténylegesen nem lesz világ vége, mert amit mi hívunk így, az a Föld bolygó pusztulása. A világűr sem biztos, hogy végtelen, mert lehet, hogy az idők folyamán egyszer el pusztul, s az is lehet, hogy az emberiség azt már nem éri meg. Ha meg a Föld elpusztul, akkorra már találhatnak az űrkutatók egy olyan bolygót, ahol megvannak az élethez szükséges feltételek.


Ha az emberiség így halad a környezet szennyezéssel, akkor elég valószínű, hogy nem marad meg sokáig a Föld. Favágástól elfogy az oxigén, amitől nem kapunk levegőt, meghal az emberiség, és számunkra világ vége lesz. De igazából a Föld nem hal meg, csak lakhatatlanná válik.


Több módja van a világ végének, több fajtája, nem tudni mikor jön el, hogyan történik, s megéljük e azt, de egyszer majd talán évmilliárdok múlva valamilyen fajtája megtörténik, bár talán akkora már nem is fog élni az emberiség.


Ez az én személy szerinti véleményem, még fiatal vagyok, nem tudhatok semmit erről. De szerintem még nem lesz itt az ideje.

12/L

2012. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Majáknak a naptára dec 21-én van vége, de amit én vettem, abban végig van 31-ig.
2012. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
51%
Végül is igazad lehet utolsó válaszoló! De az is lehet, hogy csak nem telik pénz új naptárra, csak 2012-esre és abból is csak másolatra, ami 21-én ér véget. A 2013-as már drága lenne, így inkább jósolnak, hogy megússzák a naptár megvevését.:)
2012. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!