Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnő megnézte a kártyát,...

A jósnő megnézte a kártyát, és csak annyit mondott h nagyon rosszat lát, de nem mondhatja meg. Mi lehet az a rossz? És miért nem árulta el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak ijesztgetni, de sok jós vallja azt, hogy mindent elmondanak, hisz ez a kötelességük. De egyet nem szeretnek mondani, a halálhírt. Se asztrológusok, se jósok nem nagyon szeretik ezt tudatni az illetővel. (Bár a Tv2 Ezo Tv-jében van két boszi, akik megmondják, ők a halált kilépésnek hívják.)

Viszont, ha ilyet lát, szerintem inkább úgy csinál egy igazi jósnő, mintha nem látott volna semmit, ha nem akarja a frászt hozni a jósoltatóra, úgyhogy elképzelhető, hogy csak kamu az egész, és nem jutott semmi az eszébe. Mert más egyebet miért ne mondana el. Kedves kérdező, én se akarom rád a frászt hozni, isten mentsen! Sőt, inkább elképzelhető, hogy szélhámossal volt dolgod? Ki jósolt neked, hivatásos, vagy csak valami cigány asszony?

2011. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:

Először is nyugodj meg... Minden jós olyan, mint a politikusok... Onnan lehet tudni, hogy hazudnak, hogy mozog a szájuk, és hangot hallatnak...


Ha valóban látná azt a rosszat, ahogy állítja, akkor miért nem mondta el??? Talán azért, mert félt téged??? Nem hiszem... Sokkal inkább az a magyarázat, hogy ő sem látott semmit, csak ezzel akar manipulálni, hogy menj el legközelebb is, és fizess neki még egyszer, mert ha nem, akkor nem tud neked segíteni, hogy elkerüld azt a távoli rosszat...

2011. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, Kérdező, arra, hogy miért nem mondta el, marha egyszerű a válasz, tessék, csinálok neked egy folyamatábrát:


Nem mondta el --> ez téged idegesít, zavar, kétségbe ejt --> őrlöd magad --> egy idő után rászánod magad, hogy visszamész, és rákérdezel---> tényleg visszamész a jósnőhöz--> ő megint jósol, ez pedig a számára: PÉNZ!!!


Ne hagyd átrázni magad.

2011. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó bejegyzésnek adok igazat..:) Bár nem tudom lehet benne valami ..:)
2011. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!