Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Igazi látó jósolna nekem?...

Vadas Barbara kérdése:

Igazi látó jósolna nekem? áldásom kísérje egész életében, ha komolyan veszi a kérdésem.

Figyelt kérdés

Szkeptikus vagyok a jóslást illetően, mert eddig aki jósolt, az mind csaló volt. egy sem vált be. kérem, hogy akinek igazi képessége van, az írja meg, hogy az alábbi férfi (1986.08.28) mit gondol rólam? mit akar tőlem? az én adataim: 1990.09.17


előre is köszönöm!


2011. jún. 3. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb kerdezd meg a ferfitol. Ne nevettessed mar itt ki magad.
2011. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nahát! Pnt egy hónappal utánam születtél! :)
2011. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem voltak csalok, mivel nem kovettek el semmit ellened, azt tettek, amit Te kertel toluk, tehat a munkajukat vegeztek el!

Onbizalmad legyen, es legyen hited. Figyelj az erzelmekre, a Te belso erzelmeidre!

Benned a valasz!

2011. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
hát mire való a retek klub telejósdája?
2011. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tanulhattál volna az eddigi tapasztalataidból, mert egyik jós sem különb
2011. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Igen is léteznek igazi jósok,csak jó kevesen,1000-ből egy,szóval van kb 3,5% esélyed,hogy találj egy igazi jóst.

UI : Pont ez az a hely,ahol nem találod meg.

2011. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 3rdeye ***** válasza:
44%

szia, én egy ősi kínai módszerrel jósoltam neked, és konkrétan a kettőtök kapcsolatára, illetve jövendőbeli kapcsolatára kérdeztem rá. Az eredmény az, hogy összeilletek, harmóniában vagytok egymással, kiegészítitek/ki fogjátok egészíteni egymást, boldogság vár.


(ne engem okolj, ha mégsem alakul majd így, hiszen minden változásban, minden mozgásban van)

2011. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!


A fiatalember túlontúl agresszív, provokátor és pénzközpontú, te azonban lágyabb vagy. Erős igényed lenne házasságra és családra/ anyagi biztonságra. Viszont valódi szerelem nincs itt (senki részéről). A fiatalember szexuális vonzalmon túl keveset érez jelenleg. Szóban jellemző rá a bántalmazás. Veszekedős. Hamarosan gyűlöletté válhatna a dolog. Azt hiszed, hogy kontrollálni tudnád. Valaki, gyanítom inkább a fiú hajlamos a szenvedélybetegségre. Ha valamilyen módon mégis megvalósulna ez a kapcsolat te a mártír szerepet játszanád és hamarosan a legrosszabb kimenetellel kellene szembe nézni, anyagi csőddel. Nem jó party. Mivel a tudatos és a tudattalan merőben mást mutat, félni kell a káosztól és a sötét kimeneteltől. A kérdéssel kapcsolatban sokáig ne várjál semmi jót.

2011. jún. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszönöm a választ! szexuális vonzalmat én is érzek, de egyikünk sem lépett még, és nem is hiszem hogy fog. van-e esély egy kalandra? folytatás nélkül?
2011. jún. 6. 01:42
 10/13 anonim válasza:
"Oh, Honey" ... :D :D (HIMYM)
2011. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!