Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nem lehet, hogy evvel lesz a...

Nem lehet, hogy evvel lesz a világ vége, vagy egy ''új korszak''? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgye,aki nézi a híradót,az tudja,hogy milyen vírus fertőzés jár a világban,elvileg egy uborka '' tenyészti'' de már kiderült,hogy nem,és hogy még nincs ellenszer,és hogy nem tudják,honnan '' vagyis hogy kitől/mitől honnan terjed,ez a vírus.

És azon gondolkodtam,hogy nem lehet az,hogy 2012-ig nem fogják megtalálni,rá az ellenszert,és hogy addig sok milliárd ember fog meghalni,és csak pár száz ezren élik túl,mert akkora fogják ''feltalálni az ellenszert''?

Szerintetek,van valami valóság alapja?


2011. jún. 5. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem. :)

Már rengetegszer jövendöltek világ végét és nem lett semmi. Most se lesz, hidd el. A víusnak ehhez nincsen köze szerintem.

2011. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Minden évben kitalálnak egy halálos vírust, hogy legyen mitől félni.
2011. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
spanyolnátha ennél sokkal gyorsabban terjedt, még sem volt világ vége.
2011. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm:)

Akkor nem parázok.

2011. jún. 5. 21:44
 5/17 anonim ***** válasza:

> Úgye,aki nézi a híradót,

...Annak elrohad az agya.


> Szerintetek,van valami valóság alapja?

Nincs.

2011. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van benn,valami:D
2011. jún. 5. 21:45
 7/17 anonim ***** válasza:
asszem e coli fertőzések voltak.
2011. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen:)

Csak így,eszembe jutott,hogy lehet ez miatt lenne '' vége a világnak'' vagyis nem vége,hanem valami új.Valaminek a vége.:D

De remélem nem csak 17 évet fogok élni:/

2011. jún. 5. 22:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Disznónáthát elkaptad? Az is halálos volt és gyorsan terjedt elvileg. Nem oltattuk be magunkat, nekem még csak az ismerőseim körében sem volt olyan, aki elkapta volna és az ő ismerőseik sem.
2011. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Disznóinfluenzája volt a barátomnak (ez biztos), de lehet, h elkaptam tőle, mert utána nekem is volt egy csúnya. Mind a ketten szerencsésen túléltük :D
2011. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!