Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Olvastatok már Notradamus...

Olvastatok már Notradamus jóslatokat? Vagy Nostradamusról könyvet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:11
 1/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
71%
Párat amit a neten találtam.De hülyeségnek tartom.Érdekes figura de nem hiszek a jóslataiban.
2011. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van róla egy könyvem.

[link]

2011. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy tehetseges latnok volt, nagyon keveset tevedett a joslataiban.
2011. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Am ez a notorius damus ez frankón koxolt jóslás előtt?:D
2011. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A jóslat amit Notradamus jósolt nem teljesen úgy lesz .Nem fog bekövetkezni semmi végső .Max az időjárási folyamatok durvábbak lesznek a Földön .Ez is csak atól lesz ,hogy a Föld közelebb került a naphoz .Ahhoz meg sok évnek még el kell telnije ,hogy a nap elnyelje a Földet . A világvégét az emberiség és a fejlődő technika fogja okozni ...Azt má most lehet tapasztalni .
2011. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, és nem tartom hulyeségnek, cska homályosnak, mivel abban a korban nagyon nehéz lehetett értelmezni mondjuk egy olyan látomást, amiben pl a lufthansa egy B747 gépe repül valahonnan valahová. Ezért nehezen értelmezhető, viszont érdekes. Az általa emlegetett jóslatok viszont meg mind nagyjából kivonatok, következtetések, értelmezések. Magát a jelenséget viszont el tudom képzelni, és nagy ember volt a pali.
2011. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Persze. Van is egy könyv, 100 jóslat Magyarországról(nem biztos, hogy pontosan ez a címe). Gróf Zrínyi Miklós kereste meg, hogy jósoljon a hazájáról, és ennek köszönhetően írta ezt meg. Olvastam is régebben, de amit konkrétan letudok most írni, az a 100. jóslat, mi szerint(nem szó szerint idézve) - Az ki e művet megrendelte tőlem, 3 hóval fog túlélni. Nostradamus 1566 júliusában halt meg, míg Zrínyi szeptemberében. De sok más érdekes jóslata is volt.
2011. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nostradamus Jövendölések című könyvében sok információt megtalálunk az életéről, sokan nem tudják róla, hogy ő találta fel a pestis ellenszerét. Sokan csak a jövendölésekről ismerik, de volt még csillagász, orvos és egyetemi professzor is. Én ezért is tisztelem őt.
2011. júl. 6. 14:20
 9/9 anonim válasza:
a 100 jóslat magyarországonban említi széchenyit, hogy folyókat fog szabályozni, és öngyilkosság fog végezni vele, illetve, hogy a politikai vezetők kifogják zsákmányolni magyarországot (így említi egy másik sorban: pirosak, és sárgák), illetve van benne utalás trianonra. Konkrét időpontokat nem írt, csak időrendi sorrendben vannak a dolgok. Érdekes dolognak tartom, de nem tudom, hogy higgyek-e benne.
2012. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!