Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan jós/jósnő, aki...

Van itt olyan jós/jósnő, aki ingyen megválaszol nekem egy kérdést e-mail-ben vagy bárhogy? (Fontos)

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. júl. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondhatod.
2011. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Szakított velem a barátom, s szeretném tudni, hogy a jövőben van-e még esély az újrakezdésre?

2011. júl. 16. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Most komolyan innen vársz valakitől segítséget?
2011. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy mindennek meg van az oka.. tehát annak a szakításnak is. Ha az, hogy tanulj belőle, akkor az.. ha az, hogy ezáltal találj más valakire, aki fontosabb lehet az életedben, akkor azért.. de ami már nincs, azt szerintem nem lehet, vagy nem tanácsos úgy visszahozni...

persze nem vagyok jósnő, de nekem ez a véleményem...

2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudok jósolni, eddig mindig bejött, amiket mondtam. Tedd fel a kérdésed, és kártyából megjósolom privátban!
2011. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ehhez nem kell jós, van esély hogy újra összejöttök, de az már nem lesz a régi
2011. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál rá,hogy ha a jóslásnak van realitása miért nem milliomos az összes jós.TV müsorban megkérdezték ezt a híres magyar jós,mágusunktól is(nem jut eszembe a neve)Azt mondta,hogy most is tudta a nyerőszámokat ,de elfelejtette feladni a lottot.Na persze....Nem vagyok vallásos,de a keresztény hit szerint a jóslás,asztrologia,mágia és egyéb marhaság mind a gonosz,sötét oldal.....

.ha nem is hiszek benne szerintem ne foglalkozz jóslással.

2011. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
húúú... ez hatalmas emberi logikát igényel. igen összejöhettek, mert ha egyszer vonzódtatok egymáshoz máskor is megtörténhet, de sose lesz már ugyanolyan.
2011. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!