Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Félek attól amit a jósnő...

Félek attól amit a jósnő mondott rólam! El kéne ezt hinnem vagy bele se gondoljak a halálba? (15/F)

Figyelt kérdés

Azt mondta a jósnő az anyámnak hogy nekem sikerülni fog a pilótává válás és nagyon sikeres pilóta leszek, ezzel még nincs semmi baj :)

De még azt mondta hogy egy nagyon durva repülő balesetben fogok meghalni és meg fogok fulladni, amitől sokat fogok szenvedni és ettől nagyon félek!!! 5 jósnőből 3-an mondták szinte ugyanezt, ami eléggé ijesztő :(


2011. júl. 23. 18:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Két megoldás van, vagy nem mész pilótának, vagy nem jársz jósnőhöz.
2011. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
grat.légy pilóta jól fizet,balesetről meg ha előre tudsz megakadálozni is lehet vagy aznap nemmész melóba ha tudod hogy pont az a gép fog lezuhanni.
2011. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 tifike válasza:
73%
én is josnö vagyok mond el az életedet és elmondom mi az igazság
2011. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
biztos? Íj privát üzit és megbeszéljünk
2011. júl. 23. 18:50
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

azt nem mondta, mikor fog ez bekövetkezni? Én is be lennék rezelve. Ha nem mész pilótának, akkor valszeg nem ilyen véget érsz.

Egyébként nem tudom, milyen jósnőhöz jársz, de ilyet elvileg nem mondhatott volna meg!!!!

2011. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
azt nem mondta hogy mikor lesz csak annyit hogy sokára és anyámnak mondta
2011. júl. 23. 18:54
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötözködésből, hanem jóindulattal mondom: ez a baj a jóslással: megkötöz. Ha pilóta leszel, folyamatosan görcsölsz, tönkreteszi a hétköznapjaidat, és miközben repülsz, egyszer úgy bepánikolsz, hogy nem kapsz levegőt, emiatt lesz egy baleset, meghalsz, pedig egyébként teljesen indokolatlan lenne. Ha nem leszel pilóta, egész életedben ezen görcsölsz.


Bármilyen vicces, de az elsőnek nagyon igaza van.

2011. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Az unokám kamionsofőr. Két jósnő is azt jósolta neki 4 évvel ezelőtt,hogy rövidesen súlyos balesete lesz,és rokkant lesz miatta.

Soha nem volt még koccanásos balesete sem,és tökéletesen egészséges. Ostoba,aki a jósoknak hisz.

2011. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet, hogy az öt jósnőből hárman rokonok? :D



Amúgy szerintem esélyed sincs, hogy pilóta légy.


akikből pilóta lesz azok nem iylen oldalakat nézegetnek, és főleg nem jósnőhöz járnak, hanem aerodinamika könyveket bújnak már 6 éves korukban.

2011. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Húha!

Ahogy én tudom, a jósok nem is mondhatnak ilyet, hogy hogyan fogsz meghalni.

Mert önbeteljesítő jóslattá válhat.

Barátnőmnek azt mondták, hogy 32 évesen fog meghalni.

Addig még van ideje, de ahogy betöltötte a 25-öt csak szorong és szorong.

Ez mire jó?

A stressz is okozhat betegséget, vagy depressziót is.


Szerintem ne törődj a jóslatokkal.


És, bár félve írom le, mert mindjárt lehurrognak, de én hiszek abban, hogy ha lejárt az időd és meg kell halnod, akkor bármit csinálsz, nem tudod elkerülni.


Csak egy ellenpélda: keresztapám gégerákos volt, sugárkezelés stb..., nem is jósoltak neki az orvosok sok időt.

De ő azt mondta, hogy tudja, hogy nincs itt az ideje a halálnak, úgyhogy nem izgul, élni fog, fel fog épülni, és pont.

Így is lett.

Ő hitt ebben, tudta, hogy még dolga van itt, új hivatást választott a sugárkezelés után, most pedig él és virul.

És, bár nem helyeslem, de ugyanúgy bagózik, mint azelőtt.


Ő azt mondta, hogy, ha mennie kell menni fog, de tudta, hogy ez nem most lesz, mert sok minden vár még rá.


Ne törődj a jóslatokkal, tedd, amit a szíved diktál.


Ne egy buta jóslat tartson vissza attól, hogy életed álmát megvalósítsd.

2011. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!