Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az mit jelent, hogy 2012-ben...

Az mit jelent, hogy 2012-ben megemelkedik a rezgésszámunk? Azt is hallottam, hogy jégkorszak lesz, ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az Isten állatkertje! Hogy hihetsz el ilyen ökörségeket?
2011. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hittem el, csak kérdeztem!
2011. júl. 28. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ez azt jelenti, hogy mindent lehet, csák ákárni kell!
2011. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen, mert ez így működik.. merre szoktál járni iskola helyett? Mert a jégkorszak csak úgy jön.. naptár szerint.. semmi kialakulási folyamat, csak bumm így lett a chocapic :D


Már pedig úgy tűnik elhiszed, mert ahhoz, hogy ne hidd el, tudnod kéne, hogy butaság és akkor nem kérdeznéd.


A rezgésszámokhoz nem értek :)

2011. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már most jégkorszak van, tudniillik az olyan időszakok elnevezése, mikor tartósan van jég a földön:)
2011. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a rezgésszám növekedése azt fogja eredményezni hogy kimutathatóan magasabb lesz a Parkinson-os betegek száma, éjjel nappal rázkódni fogunk. akik nem betegek azok a dizsiben fogják rázni magukat.

a jégkorszakról én sem tudok. de szeretem a mamuthúst.

2011. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
OMFG! Jégkorszak. Naszóval egyáltalán tudod hogy mi az? Az nem olyan, mint a hurrikán. Az egy hosszú ideig tartó FOLYAMAT!
2011. aug. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!