Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy van-e tehetségem a cigány kártyás jósláshoz?

Figyelt kérdés
Dédmamám még fiatal korában cigány kártyával jósolt és be is vált szinte minden jóslata! Valamelyik nap én is vettem egy pakli kártyát, de nem tudom, hogy nekem van-e hozzá tehetségem. Azt olvastam egy cikkben, hogy aki nem ért hozzá, az ne csinálja, mert valamit megzavarhat. Nos tehát hogyan tudnám kideríteni, anélkül, hogy megzavarnék bármilyen erőt is? Cikkeket is küldhettek a technikájáról. Elnézést az érdekes megfogalmazásért! :) Köszi! :)
2011. aug. 7. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd azt a cikket, mert minden kártyás tanulás első szabálya, hogy gyakorolni kell a kivetést és kiolvasást is.


Hogy mennyi a tehetséged hozzá, majd elválik, de a kártya nem jóseszköz, csak tükör, ami alapján következtethetsz a még meg nem történt eseményekre :)


Először jósolgass magadnak, ismerd meg a kártyáid és jelentéseik, utána jöhetnek a nyitott barátok és rokonok. Közben majd látni fogod, tetszik e a kártyázás.


Amúgy én tarotot használok, mert bámultatosan helytálló dolgokat mutat, de átértelmezem és újra felépítem a jelentéseket, hogy megpróbáljam kiküszöbölni a 14-15.sz-i emberek gyengeségeiből származó értelmezési hibákat.


Ehhez viszont ismerni kell a történelmi hátteret,és szükséges a nagyfokú beleérző képesség, hogy a tudásból kiindulva megfejtsd mit is jelképeztek az eredeti ábrák, és miért alakították át őket az akkori emberek képzelgései szerint.

2011. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Won ***** válasza:
59%

A kártyavetést tényleg megtanulhatod, hisz nem kell ehhez semmiféle aktív mágikus erő. Az a cikk , amit olvastál, az valaki olyan műve, aki fél, hogy egyre több kártyavető lesz és kevesebb kuncsaft jut neki. Mert tudod sokan élvezetből csinálják, viszont egyesk csak haszonszerzés céljából.

Kezd el!

A cigány kártya csak 36 lapból áll eés elsőre könnyebb is lehet mint a 78 lapos tarot. A cigánykártya nagyon árulkodó kártya. kezd csak bele! Mindenki rendelkezik egy bizonyos fokú intuitív képességgel.

Amúgy én tarot-ból jósolok és nagyon jó.


Won

2011. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálod, ha bejön akkor van, ha nem akkor tanulj, hátha megjön a tehetség, csak arra vigyázz ne okozz kárt vele.
2011. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Próbálkozok vele, de van még mit tanulnom. Remélem, hogy nemsokára belejövök! :)
2011. aug. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!