Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan aki tud josolni?...

Van itt olyan aki tud josolni? Vagy hova fordulhatnak?

Figyelt kérdés
Regebben mar voltam,josnonel akkor bevalt amit mondott,es most is kivancsi lennek,h milyen iranyba halad az eletem!Elore is koszonom!Hja es bunkok kimeljenek a nevetseges valaszoktol!
2011. szept. 14. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó irányba halad, de vannak emberek, akik próbálnak keresztbe tenni neked, de sikerülni fog megküzdeni a problémákkal.


Szerintem minden jós ezt mondaná.

2011. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha így álsz hozzá nqagyon rossz irányban :(
2011. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha sok felesleges pénzed van, jósoltass! Az újságok tele vannak ilyen baromsággal.
2011. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is voltam anno jósnál és minden bejött.pedig előtte nem hittem benne.csak azért mentem mert az egyik barátnőm rá vett :)
2011. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mért nem mész el ahhoz, akivel meg voltál elégedve?
2011. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Úgy tudsz jósolni magadnak (legalábbis választ kapni egy kérdére) hogy szerezz három követ, fesd be az egyiket pirosra a másikat zöldre, a 3.-at pedig hagyd simán! dobd le őket a földre, miközben 1 igen-nemmel megválaszolható kérdésre gondolsz. a piros az igent jelent, a zöld pedig nem-et. amelyik közelebb van a nembefestett kőhöz, az a válaszod. :)
2011. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 balog0 válasza:
kell 1 rakás forró viasz abból csinálj egy ördögcsapdát és az 5 ágára tegyél gyertyákat meg 1 kis pálesz.olyat látsz beszarsz.
2011. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!