Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tenyérjósok, vagy ahhoz...

Tenyérjósok, vagy ahhoz értők. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A tenyeremen a "vonalak" olyanok, mintha több szálból állnának. Összefonódva. A Sors-vonalam elég rövid, és a vége olyan, mint egy lángcsóva, egymás mellett, szakadozva áll a vége, nem áll egybe.

Az egész tenyeremen több kisebb-nagyobb "vonal" van, a leírtaknál több, szinte megszámlálhatatlan mennyiségű.

Miket jelenthetnek ezek?


2011. szept. 29. 21:24
 1/10 x) ***** válasza:
100%
A tenyerén mindenkinek megszámlálhatatlan vonal van, nem csak 3 vagy 4. :) és nem nagyon tudom mit értesz az alatt hogy több szálból állnak összefonódva... mert az is olyan szerintem mindenkinek, nem csak egy egyszerű vonal.
2011. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem más emberekét, de az enyém más. 3 vonal kapcsolódik össze, szinte szabályos fonás-alakban. A végén, a tenyerem külső oldalán szétválnak.
2011. szept. 29. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a kiválasztott. Ugyan mi mást jelentene...
2011. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokat szeretnék, bár megmosolyogtam a kommented :D
2011. szept. 29. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A tenyérek a vonalak azért vannak, hogy ökölbe tudd szorítani a kezed, anélkül, hogy a bőr a tenyereden "felpuposodna".

Nézd meg nyugodtan, kezd ökölbe szorítani a kezed és nézd a tenyered.

Majd csináld meg ugyanezt felhúzott (főleg bőr) kesztyűvel.

A vonalaknak ennyi a szerepe, nem hordoznak semmilyen mitikus információt, arról, hogy ki meddig fog élni, hány gyereke lesz, boszorkány volt-e előző életében.

2011. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs két ember,akinek egyforma lenne a tenyerében a vonalak. Sőt,minden ember tenyere változik az idők folyamán. Függ attól is,hogy milyen munkát végez stb.

Semmi jelentősége nincs nekik.

2011. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom mennyi helyesírási hibát vétettem...

Elnézést, tiszta beteg vagyok, örülök, hogy kilátok a fejemből...

2011. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Valóban igaz lehet, de sokan alapoznak erre, és ezért én követném ezt a birkanyájat, ha szabad így fogalmaznom :)
2011. szept. 29. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok hozzá...
2011. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége lélegzik. 99%uk. Javaslom, ne kövesd ezt a birkanyájat.
2011. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!