Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek igaz lehet?

Szerintetek igaz lehet?

Figyelt kérdés
Egyik nap jósoltattam az interneten keresztül. Be kellett írnom, hogy mire vagyok kíváncsi, és a csaj visszaírt. Megkérdeztem, hogy érez irántam valamit egy fiú, és azt írta vissza, hogy nem. Azóta elég szarul vagyok. Mennyire lehet ez igaz?
2011. okt. 7. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
semennyire. Attól még, hogy a jóslásban hiszel, ne higgy a netes jóslásban. Annál nagyobb ökörséget még nem láttam.
2011. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hailey13 ***** válasza:
100%

elsőnek igaza van


kérdésre válaszolva: nem

2011. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen lehet igaz, annyira amennyi esély van rá hogy igaz, amennyire el lehet találni valamit véletlenül.
2011. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
mivan?
2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tom Benko ***** válasza:
71%
Ne érezd magad szarul. Legyen ez intő jel, mi a jóslások eredménye.
2011. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten írtam egy ZH-t. Az egész 10 db. igaz-hamis kérdés volt.

Feldobtam tízszer egy érmét, aztán még tízszer ellenőrzés céljából, mégis megbuktam. :(

2011. okt. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


hülye vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát pedig bejött a jóslás :D mert azóta kapcsolatban áll a srác
2011. nov. 4. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
azért vagy hülye mert felülsz ilyen baromságokra hogy az interneten van egy semmirekellő háryjánosklón aki ha aztmondja neked hogy márpedig a kék az piros, akkor te elhiszed. mégis szerinted hány százalék esélye volt neki hogy eltalálja? megsúgom, de csak neked. 50. és el is találta. ennyire egyszerű. azon amúgy véletlenül se gondolkozz, hogy adtál-e a fiú számára valami jelt hogy tetszel neki, esetleg volt-e valami más jel ami arra utalt hogy hamarosan lesz barátnője. a lényeg az hogy mindenki mennyen jósnőhöz, mer az trendi, a realitás meg levan sz*rva.
2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:

Vaktyúk. Duplán.

Élő példája, miért nem fogadható el bizonyítékként az anekdota.

2011. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!