Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » "Látom a jövőt. "Ez engem...

"Látom a jövőt. "Ez engem megijeszt! Mitől? Mi ez?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és havonta 2-3x álmodok valami olyat, ami valószínűleg 1-2 héten belül pontosan ugyanúgy megvalósul. Egy napnak a részletét. Valamikor fontos, valamikor nem. De néha csak átfut rajtam egy gondolat, egy mondtam amit majd később fogok hallani, és bajom lesz belőle pl. Nem mondom ezt el senkinek mert kiröhögnek és azt mondják hogy hülye vagyok.. Mi lehet ez??? Úgy őszintén eddig én sem hittem az ilyen baromságokba.
2011. okt. 8. 18:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha nem tudsz ellene tenni,akkor használd ki,fordítsd a hasznodra. Keress meg egy szakembert aki foglalkozik ilyen témával,hátha tud segíteni. Megéri,mert ha nagyon zavar bekattansz.
2011. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen, de nem ilyen sűrűn. Viszont én nem ennyire rövid, közel jövőbe látok, inkább messzebb, pár év, ezért felszoktam írni, ne felejtsem el. Van másik ismerősöm aki hasonlóan sok mindent lát, de ő napi szinten sok-sok mindent. Én szeretem, mert ad egy kis segítséget, támpontot mi lesz. Sokszor szimbólumokban, vagy mondatokban kapok üzenetet, nem mindig képekben. Ja és én ébren vagyok. Ne félj tőle, ez segítség az élettől, ne beszélj róla, mert én is azt tapasztalom nem értik meg, kivéve az ismerősöm.
2011. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ne keres meg senki, olyan ajtót nem szabad kinyitni, ami mögött nem tudod mi van. Fejlődik a képességed magától is, néha úgy érzem túl sok is ez nekem. Erre nincs szakember, megtanítanak egy technikát, de ha baj van nem segítenek, én próbáltam. Ami magától működik neked, az nem fog ártani, ezt nem szabad piszkálni.
2011. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja még annyit,hogy megtanulhatsz meditálni, vagy tanulj asztrológiát, ott sok emberrel találkozhatsz akik hasonlók, mint te. Ott választ kaphatsz, hogy mik ezek.
2011. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A lottó 5-öst álmodd meg és küld el privibe ! Köszi :)
2011. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

HAt 2 verzio jutott eszembe;

-almodsz valamit es emlekszel ra mondjuk 1-2 napig aztan meg is tortenik.

-tortenik valami es eszedbe jut h ezt almodtad


Ha az elso akkor nem tudom lehet h van vm kulonleges kepesseged.

Ha a masodik akkor jo hirem van ilyen massal is tortenik. Ha jol tudom az oka h az egyik szemed kesobb "lat" meg valamit igy ugyanaz a kep 2szer jut el az agyadba persze ez olyan gyorsan tortenik h errol te nem tudsz de olyan erzesed van mintha ezt mar almodtad volna/mar megtortent volna veled.

2011. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Velem is ez van már kiskorom óta. Hogy mi az oka, nem tudom. Eleinte kicsit fura, de hozzá lehet szokni. :)
2011. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne remisszen meg.


Nekem vannak tok semmirevalo kis megerzeseim- pl. h ne kerdezzel meg vmit a sitaborban a tesitanartol mert leorditja a fejem.


Alomban is van neha pl. H egy sarkon elvalunk a legjobb bnom meg en es egy osztalytarsunk es h ker tolem cigit a baratnom xD es a kovetkezo heten ugyanugy alltunk annak a ternek a sarkan es kert tolem cigit- nem szoktunk egyebkent arra jarni.


Komolyabbak most cannak. Amikor veket elore almodok. Lattam a baratnom lanyat, es h terhes voltam es a pasim- nekem sosem szokott baratom lenni.


Vagy h evekekel kesobb a hugommal osszefutunk egy nemet varosban- mert en ott vagyok vmi konferencian, o meg nem messze lakik es h egyutt vacsorazunk.


Most meg kepes voltam venni egy piros bettat, mert almokban minden rendben volt es ahogy beleptem a hazba az akvarium uj helyen volt es ahogy kozel mentem ott volt az a piros betta.

A feje tenyleg hasonlit, allitolag 6 honap mire osszenonek az uszoi- gondolom az utazas soran ide Mo.-ra megserult es kicsit cakkos.


Multkor egy feher csivava babat simiztem, kivancsi vagyok o mikor bukkan fel. Rokonok tenyesztenek, regen anyum is de mar nem eri meg annyit gurcolni, kenyesek ezek a pici kutyak. Viszont lehet h ez is egy jel...


Nah szoval sztem ne remisszen meg, jo az ilyen, el tudsz vele kerulni cikis helyzeteket, aztan ha jobban ertenenk hozza lehet tobbet is kihozhatbank belole.


/lattam mar vonatbalesetet, csaladi meszarlast ahol en kislanykent voltam az egyetlen tulelo- almomban ovis voltam, a valosagban meg mar gimis- es egy rendor szedett ki a szenneskosarbol ahova elbujtam es az egesz haz a rendorautok bevilagito fenyeben uszott/

2011. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én kb három hónappal előremeg álmodtam hogy Anyukám meg fog halni és sajnos úgyis történt rá három hónapra ott álltunk a ravatala előtt.
2011. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnalom elozo! :(


Nem mindig jo megerezni dolgokat...

2011. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!