Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósok, látók, médiumok!...

Jósok, látók, médiumok! Lefogjuk tudni győzni a Reptoidokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 19:27
1 2 3
 11/21 Neutron válasza:
100%
A reptoidok már támadásba lendültek! Először a magyar internethasználók azon körét ölik meg, akik a Gyakorikérdések portált látogatják! Fájdalmas módja ez a végnek... a rekeszizmok olyan mértékű összehúzódásokat produkálnak hogy az káprázatos, ráadásul a gravitáció erejét is megtöbbszörözik fantasztikus telekinetikus képességeikkel! Én például néha csak azt veszem észre, hogy a hasamat fogva fetrengek a földön... Félelmetes!
2011. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

én a szombathelyi reptoid vagyok de ezzel ne szórakozzatok!

De úgyis meglátjátok hogy mi lesz...bár jelenleg én sem vagyok képben, mert engem ide leraktak és azóta sem találom a társaimat :(

2011. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a medvedisznóember miatt aggódnék.
2011. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Mivel az Asgardokra már nem számíthatunk, elég nehéz ügy lesz. Az Ori pusztulása után ereje még tovább él a sok hívő által és néhány hírnököt sikerül magunk mellé állítani, ők segíthetnek.

Szerintem mindenki vásároljon pár hétre való élelmet és húzódjatok védett helyre, mert a harc rettenetes károkkal fog járni, de ha szerencsénk van, győzhetünk.

Arra az esetre, ha ez mégsem történne meg azt tanácsolom hogy élvezzétek az életet még egy kis ideig!

2011. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi a faszom az a Reptoid? Most komolyan van olyan ember, aki ilyen dolgokról beszél?! Te jóég... csoda, hogy ezt a bolygót nem emberek, hanem a hülyeség uralja-.-" Na de mindegy, meg kell etetnem a Replikátoraimat, mert a királynő multkor megzabálta a netkábelt, Shepard parancsnok a Normandy-ról, meg belerugott az egyikbe ezért kitört a polgárháború,oszt most hívtam a CSK1-et, meg a szellemírtókat, hátha itt van a kádamban a LOchNessi szörny.De ha ez még nem lenne elég a chupachabra öli a nyulaimat, a yeti meg szétapossa a veteményt, a rohadt repülő csészealjak meg szétfujják az összesöprött lombokat, szóval köszönöm szépen nekem ennyi elég az idegen baomságból.. ha jönnek a gyíkemberek, majd beszerzek pár idomított gólyát...
2011. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
:D
2011. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Remélem. Tudod, hol vannak a reptoidok? A Parlamentben.

És lefoghatsz azt, amit akarsz, de ha le akarsz valakit győzni, akkor ne írd egybe az igekötőt azzal a szóval, amihez nem tartozik!

2012. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kutyámajmok bolygója lesz...pókember amúgy is már tudja hogy a gyíkokat, hogy kell kinyírni!
2012. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
NEM, SOHA! Mi a világ legértelmesebb faja vagyunk! Reapeal Penndel vezértábornok, Sajtóügyosztáji Főreferens
2013. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!