Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit tegyek? A netes üzenetes...

Mit tegyek? A netes üzenetes jóslások mindegyike arra utalt, hogy kezdjek el hinni és akkor megvalósulnak az álmaim, illetve, hogy megrekedtem.

Figyelt kérdés
Csak azt nem tudom, hogy hogy kezdjek el hinni, ha eddig hittem és csak rosszabbra fordult a helyzetem? Mégis mit csináljak, hogy újra higgyek és ez által jobb legyen minden?
2011. nov. 9. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne higgy a netes üzenetes jóslásoknak, éld az életedet, dolgozz a céljaid eléréséért, és ne valami misztikumban keresd a megoldást.

Máris áthidalható a fenti problémád.

2011. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem foleg mostanaban, rengeteg remes dolog tortent! A mottom: Minden okkal tortenik!!!! :(. :)
2011. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy változtass egyszerűen az életeden, ne az ezotériában keresd a megeoldást, ha nem vagy spirituális beállitóttságú. Nagyon is létező dolgok ezek, de te ne válaszd ezt. Legyél olyan, mint a többi ember, és használd ki mindazt, amit a fizikai világ kínál.
2011. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az összes jóslásnak egy a célja. az hogy az ember észrevegye, hogy pozitívan kell szemlélni a világot, magadat.

mert ha egyszer elkap egy rossz gondolat, az nagyon le tud rántani, időben változtass az életszemléleteden, mert később még nehezebb lesz.

az hogy most nehéznek érzed, nem gond, mert az ember azokból tanul. lehet hogy neked azt kell megtanulnod, hogy hogyan lehet elhinni hogy lehet jobb is.

remélem mihamarabb eljutsz majd arra a szintre, hogy ne kelljen netes jóslásokra hagyatkoznod.

2011. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapíts egy saját ezotériás website-ot és szedd meg magad a sok h.lyéből.
2011. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!