Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ingyen jósnő Budapesten?

Ingyen jósnő Budapesten?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen?
2012. jan. 11. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Meglepődnék. Vagy ha van, akkor olyan is. :)
2012. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem aki tényleg ért hozzá, az nem akar ebből meggazdagodni...
2012. jan. 11. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg felesleges erre gondolnod,ahogy látom,nem akarsz pénzt sem költeni rá.

Az ilyen jósnők,akik pénzt kérnek, nagyon sokszor csak össze-vissza beszélnek.

A ruhád,telefonod,stb alapján megállapíthatják az anyagi állapotodat. Ha egy kicsit jobb emberismerők, akkor a mozdulataidból, gesztusokból,hanglejtésből látják,milyen a kedved éppen. A bőröd, a körmeid állapota alapján,ha elég jó megfigyelők,rátapinthatnak az egészségi állapotodra is. A reakciód alapján pedig,hogy pl a kérdésre, van-e párkapcsolatod, azonnal be tudják lőni,mit kell mondaniuk a szerelemről.

Tehát szerintem felesleges ilyesmikre költened.

Ha viszont mindenképpen jósnőhöz akarsz menni,akkor jól nézz körül a neten,hogy kihez lenne "érdemes". Mert az ilyenek,akik a mammutban meg itt-ott ülnek,nos,nem biztos,hogy jó választások.

Ingyen jósnőben meg ne nagyon reménykedj... mert olyan szerintem nincs. Manapság főleg,amikor mindenkinek kell a pénz.

2012. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fromjezus ***** válasza:
73%

Sztem rosszul gondolkodsz : aki tenyleg ert hozza, az tudja hogy ebbol meg is fog tudni elni!


Szerintem a joslas egy jol kitalalt atveres! A jovodet 100%ban te alakitod s a te donteseid okozata a jovod!

2012. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zeronibble ***** válasza:
Ha lenne valódi, korlátlan jós, már rég megkeresne, mielőtt eszedbe jutna jóshoz fordulni, nem? Ettől még lehet, hogy cselleng egy-két fura skizoid, akinek valahogy valóra válnak a tévképzetei, de nem irányítja őket. Képregényes lenne! :) Ha egyetlen egyet felfedeztek volna, aki már annyi mindent megmond előre annyira pontosan, hogy szó se lehet csalásról vagy szerencséről, akkor biztos nagyot dobott volna az időfogalmunkon. Lehet, hogy akadt egy vagy kettő, akit azonnal megtaláltak "illetékesek". Ez ha tényleg így van, akkor a jelenség megfejtői igen nagy hatalomra tehetnek szert néhány év vagy évtized kutatás után. Talán nem találtak még? Vagy nem akarják gyakorolni a hatalmukat? Esetleg kiderült, hogy az időt (vagy "időket") piszkálni igazi darázsfészekbe nyúlás a következmények szempontjából? Sose tudjuk meg. Szerintem speciel hülyeség az egész! :D
2012. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antimod ***** válasza:

"Ha lenne valódi, korlátlan jós, már rég megkeresne, mielőtt eszedbe jutna jóshoz fordulni, nem?"


Paradoxon. Ha egy jós előre tudja, hogy meg fogod keresni, akkor nem avatkozhat közbe azzal, hogy ő keres meg téged.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zeronibble ***** válasza:

Nem feltétlenül paradoxon. Nem feltétlenül létezik "A" jövő. Legalábbis valahogy ésszerűbbnek tűnik sok lehetséges jövőről beszélni, és ezt érteni "a jövő" alatt is. Ha másért nem, az eleve elrendeltség paradox volta miatt. Ugyanoda érkeztünk! :)


Én ezért azt látom jónak, hogy szövevényes döntési fának (wiki) tekintsem a jövőt. Ha a jósom a megkeresésem mellett dönt, és mindent láthat, amit a jövő hozhat, akkor megnézi a megfelelő ágon, hogy viszonylag jól teszi-e... Persze valószínűleg a leghatásosabb, ha a helyén marad, és a nevemen köszönt, amikor érkezem.


Igazából beavatkozni azért nem érdemes, mert nincs szükség ilyesmire, a dolgok a maguk útján mennek, ez a része rendben. Egy-egy ember lázongása nem jelenti azt, hogy utóbb nem fog kiderülni, hogy még az a vérlázító dolog is jó irányba vitt többeket, betöltötte funkcióját a nagy projektben... Leginkább persze csak jól esik ezt hinni, de ki tudja? Érzéketlenség volna azt hinni, hogy a tragédiáknak is van funkciójuk? Hogy az áldozatok igazából áldozatot vállaltak értünk? Nem ismerős valahonnan? :)

2012. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2012. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aki ért pl az orvostudományhoz, az nem abból akar megélni, ingyen gyógyít.
2012. jan. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!