Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik kézen kell nézni az...

Melyik kézen kell nézni az életvonalat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én úgy tudom mindkét kézen, úgy kapsz teljes képet...
2012. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá:( Csak a gyermekemnek a bal kezén nagyon-nagyon rövid az életvonala, a jobb kezén normális. Jajjj!!!!
2012. febr. 20. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Az életvonal önmagában nem mond semmit, nem kell megijedni.


"A rövid életvonal nem feltétlenül jelent rövid életet, de a hosszú sem jelent hosszút. A hosszú életvonal arra utal, hogy jobban vonzódsz a fizikailag megfogható dolgokhoz, mint az absztrakthoz."

2012. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten olvastam, hogy amilyen kezes az illető, azt a kezet kell nézni, de én "csak" valami femina.hu vagy hasonló oldalon néztem, nem hivataloson.
2012. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy könyvem,amit Kotányi írt a tenyérjóslásról.

Több ezer tenyeret vizsgált meg.

Csak akkor lehet szerinte biztonságosan jósolni tenyérből,ha mindkét tenyérről lenyomatot vesznek. Csak úgy látszanak a vonalak,és az azokat módosító,befolyásoló egyéb jelek. Csak ezek összességének alapos vizsgálata után lehet következtetni a várható jelenségekre. Ez hosszú időt vesz igénybe,és nem biztos,hogy minden bekövetkezik.

A gyerekek kezéből nem lehet jósolni,mert még nagyon kialakulatlan.

2012. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bal,és ez biztos,mert nekem nézték!
2012. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bal. En is ugy tudom. Talan azert, mert azon az oldalon van a sziv.
2012. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nono1991 válasza:
Hivatalosan a jobb kéz ami a jövőt mutatja. a bal kéz kiegészítő információként szolgál
2012. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vespana ***** válasza:
Nos, a domináns kéz a meghatározó ha valaki jobb kezes akkor a jobb kezén ha bal kezes akkor a bal kezén de mindkét kéz vizsgálata ad teljes képet. De én nem foglalkozok vele hisz a tenyerünkben a vonalak folyamatosan változnak ahogyan az életünk az elmélyült erős vonalak már biztos jelek a halvány vonalak még változnak. De én azt szoktam mondani hogy a szem a lélek tükre a kéz az egyéniség tükre és a sorsunk nincs megírva előre hisz szabad akaratunk van és mi dönthetjük el hogy az elrendelt életcélunk felé milyen úton megyünk.Mert mindnyájunknak van egy fontos feladata amit el kell érnünk hogy a végén a Fénybe léphessünk és az életünk beteljesedjen :)
2012. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 vespana ***** válasza:
Egyébként meg ajánlom mindenki figyelmébe Krúdy Gyula Álmoskönyvét az álmok szimbolikus jelentései mellett több fejezetet is szentel a tenyérjóslási kutatásainak :)
2012. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!