Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Világvége helyett új világrend?

Világvége helyett új világrend?

Figyelt kérdés

[link]


A lényeg: Naptáruk, ami 2012 december 21-én indul újra, naprendszerünk és a galaxisunk tökéletes összehangolódását írja le, ami körülbelül 26.000 évenként következik be. Igazából ez a folyamat már olyan ötven éve tart, és a rendkívül felgyorsult fejlődésben, az értékek változásában mutatkozik meg.


Új világrend: Tökéletes világ. Mert a tv-ben is állandóan drámát meg romantikus filmeket adnak. Nem lesz dohányfüst, gyilkosság, szidalmazás. Szerintem meg a tökéletes világ unalmas lesz, mert nem lesznek azok a dolgok, amihez már az ember hozzászokott: dohány, kiabálás, a tv hírekben gyilkosságról, tűzről beszámolás. Egy unalmas világ elé nézünk.



2012. márc. 18. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz, de nem tudom, mi bajod van a dohánnyal és a dohányfüsttel? (Nekem eszembe se jutott volna megemlíteni.)
2012. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is dohányzok. Nekem pl: elegem van már abból, hogy állandóan csak a dohányosokat piszkálja mindenki, a média is. És állandóan ők vagyis mi vagyunk a hibásak mindenért.
2012. márc. 18. 20:31
 3/19 anonim ***** válasza:

Világvége nem lesz, sem új világrend. Csak felkapták ezt a 2012 dec. 21.-ét.

Mellesleg az új világrend korántsem azt jelenti amit leírtál!

2012. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A véleményem, hogy a világ valahol már megközelített egy olyan pontot, hogy "nincs tovább". Globális léptékben a Föld túlnépesedett, ezt egyedül Európában nem érezzük, itt viszont öregszünk és üldözzük (teljesen feleslegesen) a deviánsokat, a dohányzókat, a kábítószer-élvezőket stb.

Kinőttük ezt a világot, csodák csodájára akkorra, amikorra maják jövendölték. Jó lenne, ha nem háborúval vágnánk át a gordiuszi csomót! De ha kialakul az új világrend (Ezt a fogalmat egyébként a szabadkőművesek lefoglalták), nem feltétlenül lesz unalmas. Az "értékek megváltozásával" ez is változik. Mi okozhatna ilyen változást? Talán, ha tényleg rábukkannánk a földönkívüliekre (vagy ők ránk) és esetleg szóba is állnának velünk. Mondhatnának valami fontosat, nem csak technikai értelemben, hanem pl. Istenről vagy arról, hogy miért nincs. Hm... sokan elgondolkodnának. :D

2012. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Skóciában a Glasgow-i Egyetem kutatóinak legújabb felmérése szerint jelentősen csökkent a koraszülött és kis súlyú babák száma, mióta 2006-ban bevezették a dohányzási tilalmat. Skóciában az Egyesült Királyságon belül a legmagasabb volt a dohányzók aránya, és a nők negyede dohányzott akkor, amikor teherbe esett (azóta 19 százalékra csökkent ez az arány). A dohányzási tilalom után 11 százalékkal csökkent a koraszülések száma, és a túl kis súlyú babák száma is 5 százalékkal esett vissza. A felmérés szerint még azoknak a nőknek is egészségesebb gyerekei születnek, akik soha nem is dohányoztak - ez feltehetően a passzív dohányzás visszaszorulásának köszönhető."


Lehet elmélkedni az olvasottakon.

2012. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Diavolino44 ***** válasza:

Bírom az okosok, hogy ők tudják mi lesz az új világrend! Csak nem te vagy a Teremtő? Jah, tudom te is reptoid-hívő vagy :D


Amúgy, mindenki úgy értelmezi ahogy akarja. De egy biztos a világ nem afelé tendál amit te leírtál, sajnos..

2012. márc. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Bírom az okosok, hogy ők tudják mi lesz az új világrend! Csak nem te vagy a Teremtő? Jah, tudom te is reptoid-hívő vagy :D

Amúgy, mindenki úgy értelmezi ahogy akarja. De egy biztos a világ nem afelé tendál amit te leírtál, sajnos..


A reptoid egy hülyeség.

Szerintem meg igen, mivel a média és a mozi/filmrendezők ebben a legbefolyásosabbak. TV-kben állandóan nyálas műsor megy, mozikban is a 87 % romantikus meg dráma film. Kell ennél jobb fegyver az emberi agy befolyásolására?

2012. márc. 19. 02:27
 8/19 Diavolino44 ***** válasza:

Értem szóval, a romantiks filmek meg a drámák fogják kialakítani az új világrendet? Szóval ezek szerint az emberiség sose törekedett a békére az egészséges testre és szellemre, de most hogy van televízió majd minden más lesz.

Én nem nézek tvét, amikor bekapcsolom a következőket látom, s ajánlom számold meg te is, egy órában vagy egy reklámblokkon belül hány olyan reklám van ahol vitamin/étrendkiegészítőt és gyógyszert hirdetnek.

Ha az emberiség vagy csak a magyarság egy jobb irányban mozdulna el, akkor miért van az hogy a híradókban gyakorlatilag a brutális balesetek és gyilkosságok száma kiszorítják az igazi híreket, talán mert a nép már csak erre kíváncsi? Sőt ahogy írtad te is..


S valóban új világrend felé haladunk, mert egyre nagyobb lesz a szakadék ember és ember között s ezt mi alakítjuk ki...

2012. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5/7-nak, kérlek, vedd észre, hogy ez nem az egészségügyi rovat, és a kérdés nem a dohányzás ártalmairól szól!
2012. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Te meg nézz szét a világban és tanulj a közelmúlt történelméből vagy inkább róla. Az elmúlt években a világon mindenütt egyre szigorodnak a dohányzással kapcsolatos szabályok. Új világrend? Mit gondolsz?

2012. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!