Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi lesz a mai barelona-chelsea...

Mi lesz a mai barelona-chelsea és a real madrid-bayern münchen meccsek kimenetele?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jósok érdekelnének, próbáljátok megmondani mit láttok ki kerül a döntőbe és milyen arányban, ez is érdekelne. Próbáljátok megnézni a kristálygömmben vagy a kártyákban. Akik csak megtippelik, írják oda hogy csak tipp, mert kifejezetten a jósokra vagyok kíváncsi.
2012. ápr. 24. 17:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A barcelona nem katalán, hanem spanyol csapat. Ha Messi nem cseszi el mindkét 11-est továbbjutottak volna, de legalább az egyikkel.
2012. ápr. 25. 05:56
 12/26 anonim ***** válasza:
Barcelona egy katalán város. Ennélfogva katalán csapat. Ha meg a játékosokat nézzük akkor meg van benne minden.
2012. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Barcelona egy spanyol város, ennél fogva spanyol csapat, a spanyol bajnokságban játszik.
2012. ápr. 25. 17:30
 14/26 anonim ***** válasza:
-.- Hagyjuk.
2012. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
-.- Hagyjuk.
2012. ápr. 25. 21:02
 17/26 A kérdező kommentje:
Figyelj azt tudja mindenki hogy katalónia tartományban fekszik, de az spanyolországban van így spanyol csapat. Te olyan kontextusban használtad, ami nem releváns. tEHÁT PL ÉN FŐVÁROSI VAGYOK, AKKOR TE AZT MONDANÁD, HOGY ÉN MAGYAR VAGYOK, TE PEDIG MUCSAI, AMI NEM igaz ebben a formában, mert te is magyar vagy mint a barcelona is spanyol csapat.
2012. ápr. 25. 21:04
 18/26 A kérdező kommentje:
Ott cseszték el, hogy a hétvégén volt az el classico. Míg a münchen meg chelsea a csapat 2/3-ável lépett pályára azok kihajtották magukat és a 11-rúgásoknál kijött meg az egész meccsen a fáradtság és dekoncentráltság. Mostmár a münchen behúzza az otthoni döntőt.
2012. ápr. 25. 23:44
 19/26 anonim ***** válasza:
Hehe, kiesett mindkét agyon sztárolt spanyol (katalán) csapat. Tudtad, hogy van olyan magyar hokicsapat ami az osztrák ligában játszik? Akkor most osztrák csapat lesz ettől?
2012. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De katalónia spanyolország része, mi pedig nem ausztria részei vagyunk
2012. ápr. 26. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!