Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy jósnő által elmondottak...

Egy jósnő által elmondottak befolyásolták vhogy a későbbi életeteket, és ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Pl. azt mondta, h. a jelenlegi pároddal hamarosan szakítani fogsz, és jönni fog egy új szerelem. Akkor már nem is foglalkoztál azzal az aktuális barátoddal/barátnőddel, mert h. már nem lesztek sokáig együtt, vagy éppen ezért jobban figyeltél rá, h. megmentsd a kapcsolatot?

2012. máj. 29. 09:04
 1/10 eNerdzsy ***** válasza:

Egy olyan jós aki komolyan veszi a szakmáját ilyet nem mondhat! Maximum annyit, hogy a magánéletedben változásra van lehetőség. Gondolj csak bele...


Aki ennyire komolytalanul kezeli az ügyfelet, ahhoz menni nem érdemes. Költeni rá pedig még annyira sem!

2012. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk még nem voltam jósnál, ezért hoztam fel ezt a példát, de ezek szerint rossz példa volt.
2012. máj. 29. 09:30
 3/10 eNerdzsy ***** válasza:

Szóval akkor ez egyfajta "költői kérdés" volt?


Akkor egyelőre csak annyit, hogy bármit is mond egy jós azt érdemes józan paraszti ésszel átgondolni mert hiszen ők is csak emberek és tévedhetnek is, úgy mint bárki más.

2012. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a példa volt rossz. De a kérdést komolyan gondoltam, tehát h. mennyire befolyásolja az ember életét a jóslás? Mert sokan mondják, h. nem mennék el jóshoz, mert ők nem szeretnék tudni, h. mi fog velük történni.
2012. máj. 29. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem egy jós azt mondta hogy nem lesz gáz..de villany se
2012. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki hisz a jósoknak,azt a jóslás mindenképpen befolyásolja akaratlanul is.!

A példádnál maradva: lehet,hogy nem szakítja meg a jelenlegi kapcsolatát. De állandóan arra figyel,hogy mikor fog bekövetkezni a szakítás! Ezért előbb-utóbb szakítani fognak.

Nincs olyan jós,aki a jövőbe lát. Csak olyan,aki hatásosabban tudja eladni a szövegét a hiszékenyeknek.

2012. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laylah ***** válasza:
100%
Magam is jósoltam évekig. A jós nem örök érvényű dolgokat mond, tehát nincs olyan hogy téved vagy sem, csak azt tudja elmondani, ami az adott pillanatban valószínű. De ettől függetlenül nem fog mindenképpen bekövetkezni, amit mond. Erre mondják azt, hogy téved. Nem téved, hanem nem azon az úton folytattad a dolgot tovább, aminek a következménye lett volna a megjósolt dolog. Hiszen mindig van választási lehetőség.
2012. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jósok sikere és hírneve az önbeteljesítő jóslatokban van.Tehát ahogy te is írtad,már nem a jelenlegire fogsz koncentrálni,hanem az eljövendő nagy szerelemre,Ennek következtében a jelenlegi elhanyagoltnak fogja magát érezni,a kapcsolat kihűl,és jöhet a következő nagy szerelem.Szerintem jó,hogy nem tudjuk mi vár ránk,így minden napot a maga szépségében tudunk megélni.
2012. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól írta. Szerintem is így van, mármint ha azt mondja anyagi helyzeted javulni fog, te észrevétlenül is keresed a lehetőséget és meg is leled. Én épp ezért szeretem a jóslást, mert hat rám amikor kell egy kis támogatás. :)
2012. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!