Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a horoszkópotokban?...

Ti hisztek a horoszkópotokban? Bevállt már amit irnak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, mert nem valós dolgokról írnak. Nem is vált be sosem, sőt a pontos születési dátumom, helyem alapján is olyan elemzést kaptam magamról, ami meg sem közelítette a valóságot rólam. De még gondolati szinten sem.
2012. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tom Benko ***** válasza:
Ha hinni kell benne, akkor eleve kidobandó. Egyébként bármelyik horoszkóp beválik. Érdemes utánanézni a Forer-hatásnak.
2012. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek az általánosak nem válhatnak be, hiszen nem 12 féle sors van, talán a személyre szabott horoszkópban lehetnek igazságok, de amik az újságokban vannak, azt kár elolvasni.
2012. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én ha néha elolvasom az újságban a napi horoszkópom akkor az esetek 99.9% teljesen mást ír.

Viszont a horoszkópom nagy általánosságban, szinte teljesen igaz rám egy-két kivétellel.

2012. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem beszokott jonni a napi horoszkop, es mindig elolvasom:)
2012. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sosem vált még be, pedig én is csináltam ilyen születési dátum, hely alapján elemzést. Az sem stimmelt.
2012. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
50%
nem
2012. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Amit leírnak, az sokszor tűnhet úgy hogy igaz midnenkire, mert nagyon ügyesen van megfogalmazva, úgy, hogy könnyen elhidd.


"A mérleg alapvetően életigenlő, de rosszabb napjain vigyáznia kell a pénzügyeire." Ez kire nem igaz? Ez mindenkire igaz...


Amúgy természetesen smemiféle kapcsolat nincs bolygóállások és tulajdonságok között.

2012. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én pár éve megcsináltattam a saját, személyre szóló horoszkópomat. Tök jó, egészen a múlttól a jövőig végigvezet. Na nem azt mondja, hogy "ekkor és ekkor pontosan ez meg ez lesz", hanem utal arra, hogy megközelítőleg melyik életszakaszban történik fordulópont, az jó, vagy rossz irányú, és milyen, mármint anyagiak, munka, család, stb. Amikor kézhez kaptam a horoszkópot, elámultam, hogy mennyi igazság van a múltamban, gondolok itt arra, hogy közel olyan idős koromban voltak fordulópontok. (amikor vegetáriánus lettem, amikor egy lelki törés miatt öngyilkos akartam lenni, amikor elvesztettem minden pénzemet, egy kedves családtagom elvesztése, a hivatásom elvesztése, amely újrakezdés lehetőségét is hozza...) ezt mind-mind a múltamról irta a nő, és tényleg minden kb. akkoriban volt. Nem azt írta, hogy "öngyi akartál lenni, és majdnem meghaltál", hanem azt, hogy lát a múltam azon szakaszában egy hullámvölgyet, amelyt egy 5-7 éves nyugalmas időszak követett, majd egy igencsak pozitív fordt ulópont, ami megváltoztatta az életemet, ezt a magánéletben látta. Ekkor mentem férjhez. Látta a gyerekáldás miatti nagyon pozitív fordulópontot, ami együtt járt a hivatással járó gondokkal. Még sorolhatnám a döbbenetes dolgokat. A múlt igaznak bizonyult, és az azóta eltelt évek is beigazolódtak. És mindezt úgy, hogy a jósnővel soha nem találkoztam, csak a nevemet és a születési dátumóat, órát, percet ismerte
2012. jún. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es válazsoló, Te magad írod le, hogy mekkora áltlaánosságokat kaptál! Hogy nem azt írta le a horoszkópod, hogy konkrétan ekkor és ekkor ez fog történni, hanem csak egy általános dolgot:


"lát a múltam azon szakaszában egy hullámvölgyet, amelyt egy 5-7 éves nyugalmas időszak követett, majd egy igencsak pozitív fordt ulópont"


Sosem mond konkrét dolgokat (mivel nem tud...), egy ilyet meg bárhogy lehet értelmezni, ezért ha valaki azt akarja hogy illjen rá, akkor rádöbben hogy jé, de jól illik rám! Akárhogy lehet interpretálni, például így is:


1) a hullámvölgy az érettségi időszakod, de aztán felvettek egyetemre, ami 5-6 év nyugis időszakot hozott, majd a pozitív fordulópont, hogy első munkahelyedre felvettek.


2) a hullámvölgy a társkeresés időszaka kamaszként, majd egy hosszú kapcsolat 5-7 évig, mely után jött a gyermek (pozitív fordulópont!)


3) a hullámvölgy egy rokonod betegeskedése, majd 5-6 évig tünetmentes, végül kijelentik, hogy kigyógyult


4) sokáig erős dohányos voltál, utána 5-7 évig nem szívtál, majd eldöntötted hogy rendszeresen sportolsz, és onnantól minden nap futsz: mekkora fordulat az erős dohányzás után!


Látod? Általánosságokat kapsz, amit ha valaki igazán akar, tuti rá tud húzni az életére. Ebben rejlik az egész szánalmas hazugságsorozat és emberek becsapása. Csak kicsit a kulisszák mögé kell látni.

2012. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!