Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 14 évesen hogy jósoljak...

14 évesen hogy jósoljak segédeszköz nélkül?

Figyelt kérdés
Jóslás
2012. jún. 24. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Kutyaürülékből.
2012. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy igazi jos barmibol josol, ha nincs barmi, akkor a semmibol.
2012. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ahhoz, hogy jósolni tudj ki kell fejlesztened magadnak a spirituális képességeidet, ahogy elnézem most 14 vagy, tehát kb. 0,1% esélyt látok rá, mert ehhez tudás és kitartás kell. Ezeknek a képességeknek a kifejlesztése a legnehezebb az egész világon. Vagy inkább mondom úgy, hogy a lelkedet kell felnyitni. Ahhoz, hogy tudj jósolni másoknak kb. jó pár évet meditációval kell eltöltened mindennap, talán akkor sikerülhet.
2012. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A jóslásnak nagyon sok formája van, de segédeszköz nélkül jósolni nagyon kevesek tudnak. De a segédeszközök előteremtése nagyon egyszerű. Önthetsz gyertyaviaszt vízbe, jósolhatsz félig tükröző felületeket bámulva, de akár a felhőkből is. Ezek mind régi jóslási módszerek. Csak meg kell találni neked melyikből a legegyszerűbb. Felhők majdnem mindig vannak az égen. tedd fel a kérdésed, és ülj ki egy olyan helyre ahonnan jól látod az eget. Aztán próbálj a felhők formájában a kérdésedre vonatkozó alakzatokat felfedezni. A felhő ingyen van, és különösebb koncentráció sem kell hozzá, mint mondjuk a félig tükröző felületek fixírozásához. Annyit érdemes még tudni, hogy a jövő változékony.Ezért teljesen biztos előrejelzést nem fogsz tudni készíteni.
2012. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmilyen segédeszköz,az csak a hatás kedvéért van. Jó emberismeret kell,és jó beszélőke! Akkor már tudsz jósolni is.
2012. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Meguntad hogy a p*csöddel kapcsolatban tegyél fel kérdéseket, és átálltál az ezotéria témakörre?
2012. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az, aki azt mondja, hogy azért, mert 14 éves, még nem fejlődhet spirituálisan... Én 15 éves leszek, és lassan 4 éve gyakorlom a spiritualitást, olvasok, és kb. 2 éve elég gyakran meditálok.
2012. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
21:23 igen :D
2012. jún. 25. 06:04
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az, aki azt mondja, hogy azért, mert 14 éves, még nem fejlődhet spirituálisan... Én 15 éves leszek, és lassan 4 éve gyakorlom a spiritualitást, olvasok, és kb. 2 éve elég gyakran meditálok."


Ki mondta, hogy nem fejlődhet? Én csak azt mondtam, hogy kevés ember elég érett erre a dologra, hogy leüljön és meditáljon, mert kevés 14 évesnek van kitartása hozzá. Én 16 vagyok, de én is már 2,5 éve foglalkozom vele.

2012. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Foglalkozz a tanulással! És tanuld meg, hogy a jóslás átverés!
2012. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!