Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent, ha mindkét kezemen...

Mit jelent, ha mindkét kezemen kettő, de rövid fejvonalam van? Nem "szakadt", mert egy egymás alatt vannak és egy darabon párhuzamosak.

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Közeljövőben kinyiffansz!
2012. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neten:

A dupla fejvonal ritka; különösen mindkét kézen. Tulajdonosa párhuzamosan kettős életet követ. Lehet, hogy két különböző foglalkozást űz, vagy két különböző otthona és életstí1usa van munkája miatt. Mindenképpen szokatlan tehetségre utal.


Első válaszolónak meg üzenem, hogy a fejvonalnak semmi köze az élethosszhoz.

2012. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm előző válaszoló!Ezt én is megtaláltam egyszer, de ez szerintem konkrétan 2 fejvonalra utal, nekem ettől egy kicsit másabb a konstrukció:-D

Egyszer megkérdeztem erről egy igazi szakértőt a neten, azt mondta, hogy látatlanban nem mer mondani semmit ..

Sosem fogom már megtudni..:-)

2012. júl. 26. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem fotózd le és küld el szakértőknek.
2012. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem tudom.:-/
2012. júl. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!