Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan vélekedsz nyilas Misiről?

Hogyan vélekedsz nyilas Misiről?

2012. júl. 23. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az hogy Nyilas Misi úgy néz ki ,mintha agyon verték volna a pakjával a Nyugati aluljárójában. És k*rva jó, hogy ennyire tisztán lát, kérem a szemésze számát!
2012. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy igazi jós,javas ember vagy javas asszony nem igen reklámozza a tehetségét (hozzáteszem kevés van belőlük az országban)elvétve hallhatunk róluk olyanoktól akik jártak IGAZI javasoknál!Nekik sem könnyű ha esetleg rossz dolgot kell közöni emberekkel!Ők inkább elszigetelten élnek keveset érintkeznek emberekkel.Igen kevesen vannak.Az igazi javasok nem csak a kártyát,jövőbe látást és, a szellemidézést ismerik de mesterei a gyógynövényeknek és felismerik a lélek betegségeit!Nem a pénz motiválja őket mint egyeseket!!
2012. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen hiteles látó Mo.-n. Többször jártam nála és bejöttek a dolgok amiket mondott. Hidd el, sokan járnak hozzá és nem reklámozza magát. A stílusa érdekes de legalább őszinte.
2012. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!