Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a 2012. december...

Ti hisztek a 2012. december 21. -i világvégébe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 16:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
94%
Abban nem hiszek, hogy világvége lesz.
2012. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi szkeptikus ember van:\ Én hiszek benne, és várom is. Az összes többire azt mondtam f@asság, de ez más, a változásnak már nagyon itt az ideje.
2012. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Ajjjj,de emberszerető vagy te utolsó!Várni és szükségszerűnek tartani egy olyan dolog eljövetelét ami emberek milliárdjaival végezne.


És mégis hol húzod azt a határvonalat amitől kezdve nem f@szság egy dolog azon túl viszont már f@szság?Ajánlom ezt megnézni:


http://www.youtube.com/watch?v=xwBqxbia7S4&list=UUCEQBWpT-Y4..


Láthatod nem ez az első (és amíg hülyék élnek nem is az utolsó)világvége jóslat.

2012. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

[link]

Ez jutott most eszembe:



2012-az-igazsag/&docid=71VXdujxsHnhqM&imgurl= [link]

2012. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Francba.Ketté lett vágva.Erre gondoltam: [link]
2012. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
Nem tudom lesz e valami vagy sem, ahogy senki emberfia nem is tudhatja. Viszont tettszik az embereknek a hurráoptimizmusa, miszerint ha valami történne amúgy is tudnánk róla. Éppen a minap láttam a tv-ben, hogy egy földre halálos aszteroidát 4mp el a becsapódás előtt vennénk észre, ha egyébként nem figyelnénk. A teljes égbolt 5-6% át figyeljük, a maradék 94-95 ben azért beleférnek dolgok. Üdv. Józsi
2012. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség utolsó.Szinte már az összes valamennyire is veszélyes kisbolygót számon tartjuk.És ezen megszakadtam a röhögéstől."Éppen a minap láttam a tv-ben, hogy egy földre halálos aszteroidát 4mp el a becsapódás előtt vennénk észre, ha egyébként nem figyelnénk."Hát ez epic!Ha nem figyeljük a becsapódásig akkor persze hogy nem vesszük addig észre!Én se látom a hátam mögött osonó rablót addig amíg nem figyelek oda a hátamba állított pisztolyra .
2012. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Nem. Aznap Ványa néni leviszi a szemetet.
2012. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Ditta323 válasza:

Nem lesz semmi világvége, a terveimben nincs benn :D

Ha a maják tovább írták volna azt a hülye naptárt mondjuk 2016-ig és akkor lenne világvége?

2012. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
nem világvégét jósoltak, hanem nagy változást! azért ne ferdítsünk ekkorát.meg különben is,ennél nagyobb gánya lehet még minálunk??? :)
2012. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!