Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósoltatok nektek ingával a...

Jósoltatok nektek ingával a leendő gyermekeitek nemére, és számára? Volt akinek be is igazolódott?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 17:23
 1/10 anonim válasza:
76%
Én már jósoltam ingával.De nem ilyen témával kapcsolatosan és bevált :)
2012. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt oszt.tarsamnak ikreket josolt egy csaj, amiben akkoriban öszinten ketelkedtünk, mivel ö egyke volt es nem volt iker a rokonsagaban. Es bejött!

Nekem ugyanaz a csaj 4 gyereket josolt. Hat most 38 evesen 1-nel tartok.

2012. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ja, es varom a folytatast :)

Szivem melyen a meglevö 1 melle meg 2-öt szeretnek.

2.

2012. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg felnőttnek megcsináltam én magam ezt, és mindegyiknél kivétel nélkül kiadta azt, amilyen ténylegesen volt a családi állapota. Tehát a már meglévő gyerekek nemét és számát tökéletesen megadja. Jósolni vele még nem jósoltam, mármint azoknak még nincs gyereke, akiknek csináltam, így nem tudom :)
2012. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 homo ludensz ***** válasza:
100%
Nem akarok belebonyolódni mert sok leírás van az ingáról az ingázásról könyv is a neten is.Van aki szuper érzékeny míg más kevésbé de ha valaki szorgalmasan csinálja és a kezdeti kudarcok nem szegik a kedvét akkor idővel nagyon megbízható eredményeket könyvelhet el. Az inga nem jóslásra való de a felszínre hoz olyan ismereteket a mély tudatból amiről mi magunk nem is sejtettük hogy a birtokában vagyunk.
2012. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
én is bàrkinek megcsinàltam eddig, annàl pont kijott, hàny ès milyen nemu gyereke van. Viszont rohadtul remèlem, h nem igaz jòslàs formàjàban, mert nem szeretnèk 5 gyereket, ahogy nekem mutatta....
2012. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kollegnőmnek bejött!

5 gyereket jósolt neki! 3 megszületett, 1 vetélés, és egy még születhet! A nemek is passzoltak (már a 3 megszületettnél)


Egyébként nekem és a feleségemnek is ugyanazt jósolta: elsőre fiút, másodikra lányt! De mi még előtte vagyunk :)

2012. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Úristen ez mekkora hülyeség. :,D

Jósolás, ugyan már ezt te se gondolod komolyan!

2012. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is jósoltam, de úgy éreztem, hogy bele vittem a saját ötletemet.

Akiknek eddig jósoltunk még nincs gyermeke.

2012. aug. 31. 16:27
 10/10 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A jövőt NEM lehet megjósolni, mert NINCS előre megírva! A valódi jóslás NEM a jövő megmondásáról szól, hanem kérdések, helyzetek elemzéséről. Persze, éppen kérdezhetek a jövőre is, de mivel nincs előre megírva, így nincs értelme, mert legjobb esetben is csak azt mutathatja meg, hogy az adott pillanat, avagy a jelen szerint milyen irányba tart valami, de ha bármelyik tényezőn változtatunk, máris nem lesz igaz.


Az hogy hány gyereke lesz valakinek, az elsősorban rajta múlik.


A gyerek nemére, iker voltára vagy bármilyen más tulajdonságára vonatkozóan konkrét információt kiolvasni csak akkor lehet, amikor már várandós az anyuka. Akkor viszont sok értelme már nincs, mert hamarosan megállapítható lesz az ultrahangos vizsgálattal is.


Az inga pedig elsősorban mérésre való és nem jóslásra, bár lehet arra is használni, ez igaz.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!