Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmenjek jósoltatni?

Elmenjek jósoltatni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok dologra lennék kíváncsi és megkérdeznem egy jósnőtől.Szerintetek igaz amit "látnak" vagy csak kitalálják esetleg volt aki már volt jósnál és bevált a jóslat?

2012. okt. 4. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj, felesleges. Csak olvass itt néhány kérdést a jóslásról, majd rájössz, hogy nem ér semmit.
2012. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Renden köszönöm .
2012. okt. 4. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha annyi felesleges pénzed van, akkor nyugodtan elmehetsz, de mind csaló.
2012. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 chrishu ***** válasza:
Jósolok neked neten keresztül, ingyen
2012. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem nem eri meg mert a jovodet csak is te szabod meg meg a legkisseb elteres is nagyon valtoztat a jovodon de ha a joslas azt mongya hogy gazdag leszel akkorte mar maris kipakolod a zsebedet es minden lim-lomrakotod el vagy epp ellenkezoleg ugy csinalod hogy gazdag legy de minden ami joslan HAZUGSAG
2012. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tenném, de ha mégis úgy teszel, akkor úgy tudod próbára tenni, hogy a múltadból is kérdezel, mert elvileg azt is kell(ene) látnia.

Nekem is vannak néha spontán megérzéseim (akár idegenekkel kapcsolatban is), de nem tudni, hogy mikor mi a helyes, megélni egy kellemetlenséget, vagy elkerülni. Lehet, hogy valami nagyobb dologra készít fel, de ha tudod, félsz belevágni, és ott vannak az önbeteljesítő jóslatok is.

2012. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!