Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyit jósólsz a mai magyaror...

Mennyit jósólsz a mai magyarország vs. Törökország válogatott labdarúgó mérkőzésre?

Figyelt kérdés
Fogod nézni ? Sztem egy összeszínészkedett 11-es gólunk lesz így 1-2 vagy 1-3-mas minimális gólaránnyal fogunk kikapni. A vereséget az erős széllel és az esős pályával fogják magyarázni :D. Ez a jóslatom , a tiéd?
2012. okt. 16. 19:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért kell lenézni a magyar válogatottat? Persze, vannak erőviszonyok meg minden, de ha azt nézzük, a kötelezőt eddig hoztuk. Sokan szívták a fogukat, hogy kikaptunk a hollandoktól, de őszintén, mi a realitás?? Nem fikázni kellene, hanem támogatni és nem csak olyankor, amikor nyernek. Nyernek öt meccset és utána kikapnak egyszer aztán mindenki fikáz mindenkit. Így nekik sem egyszerű ám focizni. De hát ilyenek a magyarok, ezt tudjátok, fikázni, kritizálni.....
2012. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kérdező is nagyon bízott saját nemzeti csapatában..
2012. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát igen, nagyon bízott..... Összeszínészkedett, előre kitálalt magyarázat és vereség.... Ez ám a bizalom........ Ezért nem szeretem a divatszurkolókat, akik csak akkor imádják a csapatot, amikor nyer, amikor veszít, akkor mindenki csak fikáz mindenkit.........
2012. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!