Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt valaki Müller Rózsánál?...

Volt valaki Müller Rózsánál? Kinek mit mondott, mi jött be és mi nem?

Figyelt kérdés
Én tegnap voltam nála, hát igazából semmi jót nem mondott, csak rosszat, a páromra, gyerekeimre, anyukámra, sógornőmre,bátyámra..stb gyakorlatilag vegyek egy ásót és ássam el magam... folyamatosan faggatott, tippelgetett, majd mondta, hogy látom én, itt van,a kártya nem hazudik... na ez csapta ki a biztosítékot. Meg azt hallgattam, hogy holnap van az ikreinek a szülinapja, akiből az egyiket elvesztette és milyen szőrnyű-tehát a hangulata is olyan volt, nem ragadhat át a kártyára?-
2012. nov. 27. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Figyu jobban jársz ha ezt a nőt elfelejted és azt is amiket mondott,még a végén bevonzod a szarságait.És inkább te magad nézel befelé,és kérdezed magadtól amire kíváncsi vagy.Este nyugodt körülmények között csináld meg.És meg fogod önmagadtól is kapni a választ.Sőt.
2012. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
20%
Ő már kiöregedett a szakmában állítólag,nem ér semmit.
2012. nov. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Minden jóslás hülyeség! Nem kell az ilyenekben hinni!
2012. nov. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

JESUS!

Mennyit kért az a banya?:D

2012. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"folyamatosan faggatott, tippelgetett, ... a kártya nem hazudik"


Ha a kártya nem hazudik, akkor minek kellett faggatni?

Vagy ha megfelelően értelmezni kell a kártyákat, akkor bizony hazudhat. Szóval ez elég kamuszagú. :D

2012. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kókler, de azt is meséld el hogy milyen a környezet!

Aki ért hozzá az egy konyhában is fogadhat, nem kell sallgang

2012. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak valódi jósok, de nem szabad bedőlni mindenkinek. Valódi jós pl. Nyilas Misi, a többi nem nagyon ért a dolgához..
2012. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, rendesen kiszívtátok a véremet :) véradásról nem volt szó... és volt aki volt nála?
2012. nov. 29. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!