Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Közzétettek már valaha olyan...

Közzétettek már valaha olyan jóslást amely december 21-ei világvégét vagy katasztrófát jelzett volna?

Figyelt kérdés
Most nem a maja naptárra gondolok, hanem valamilyen híresebb jós jóslatára, aki megerősítette azt hogy lesz valami december 21-én:?
2012. nov. 29. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudok ilyenről.
2012. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én közzé tettem.
2012. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dicsak Jenő ***** válasza:
Van amikor igen, de most inkább nem...
2012. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alaque ***** válasza:

Igen is meg nem is.


Nautilus 1772-ben ködös utalást tesz egyik művében a 2012. december 21-ei világvégére, a történészeket azonban megosztja a dolog - egyesek szerint a piréz háttérhatalom "győzte meg", hogy érdemes lenne egy ilyet jósolni, elvetemültebbek szerint Nautilus maga is piréz volt...

2012. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én pont ma néztem meg egy 45 perces dokumentum fimet, és hát lehet hülyének fognak nézni sokan, és ki is nyilvánítják ezt de én eléggé parázok ettől a dologtól. 3 egymástól távol fekvő törzs is december 21.-ét jósolt meg : a hinduk, a maják, és valamilyen indián törzs is. Ezek mellett ott volt Nostradamus aki megjósolta a II. világháborút, Hitlert igaz ő a jóslatában az Ishler nevet írta le de ez lehet a Francia származása miatt, és megjósolta a szeptember 11.-es ikertorony terrortámadást, és 2012. 12. 21.-ről is ír, hogy katasztrófák sorozata lesz, tűzcsóvák az égen, dögvész és mi egyéb .... engem valamilyen szinten meg győzött, mind emellett számtalan tudós, és csillagász beszélt ebben a dokumentum filmben. Azt mondták a föld mágneses tere egyre gyengül, az Univerzumban több mint 20 000 meteor kering, ebből csak 6ezret tudtak megállapítani hogy merre vannak, a többi 18 000-ről nem tudnak semmit. A lényeg én majd besz*rtam amikor belegondoltam mi lenne ha lenne valami :D a lényeg hogy gyors legyen. tenni úgysem tudnánk ellene :)
2012. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
utolsó vagyok, még annyit kihagytam, hogy a 70-es években Terenc Mckenna megírta az időhullám elméletet. Az univerzumban a jelentős dolgok folyása és apadása egy idősíkon zajlik, évezredeken át ezek az események exponenciálisan megsokszorozódnak és 2012 év decemberében éri el a csúcspontot. Több mint véletlen egybe esés hogy a maják, a hinduk, a hopi indián törzs, Nostradamus és Terenc Mckenna is ezt az időpontot tűzte ki a világvége dátumának.
2012. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alaque ***** válasza:
Ischler! :D
2012. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alaque ***** válasza:
Igazából nem véletlenül tűzték ki pont ezt az időpontot mindannyian, ugyanis ők mind pirézek voltak!
2012. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor most vegyek karácsony fát vagy ne?
2012. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves #5. Kicsit olvass utána a hinduizmusnak, hogy rájöjj, a hinduk a következő ~4 milliárd évre nem nagyon terveznek világvégét.

Nostradamus-ról nekem mindig A sziget című film az jelenete jut eszembe ahol Jones 3 Echo "kiszámolja", hogy miért pont ő nyeri a következő sorsolást. Nostradamus irt egy rakás homályos versikét, amibe utólag bármilyen történelmi eseményt bele lehet magyarázni.

"... az Univerzumban több mint 20 000 meteor kering, ebből csak 6ezret tudtak megállapítani hogy merre vannak, a többi 18 000-ről nem tudnak semmit." mondatodban pedig több a tévedés, mint szóköz. 1.: Naprendszer, esetleg aszteroida öv, de biztosan nem Univerzum. 2.: már 2010-ben 300000 fölött járt a ismert objektumok száma. http://www.youtube.com/watch?v=S_d-gs0WoUw

Terence McKenna művészettörténetet és sámánizmust tanult. Ha az Univerzummal és az idővel kapcsolatos elméletekre lennék kíváncsi, akkor én a csillagászok és/vagy fizikusok véleményét kérném ki.

2012. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!