Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért állna meg a Föld 21-én?

Miért állna meg a Föld 21-én?

Figyelt kérdés
Annyi félét mondogatnak már,és némelyik igen nagy butaságnak hangzik!Én úgy gondolom,nem ez lenne az első ilyen eset,hogy a bolygók együtt állnak. A Napot max csak a Hold takarná el előlünk,és biztos nem napokra.Máskor is volt napfogyatkozás. És mi történt? Pár prcig "félhomály" volt!Az meg,hogy megáll mert belép a nullsíkba? Ilyet! Na mindegy,meglátjuk majd. Kicsit tartok az egésztől,de nem hiszek benne. Mégmielőtt azt írnátok olvassam el a többi kérdést: Megtettem!
2012. dec. 17. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert az emberek töbssége HÜLYE. Könyörgöm ne legyél ilyen egyszerű... Mitől állna meg? SEMMITŐL.
2012. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem én találtam ki,csak értetlenül néztem mikor ezt olvastam. Mivel ÉN IS BAROMSÁGNAK találom!
2012. dec. 17. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondom, ez folyik mindenhonnan hónapok óta és a sok szerencsétlen meg elhiszi...
2012. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

"A Napot max csak a Hold takarná el előlünk,és biztos nem napokra."


Valójában a napfogyatkozás sem jelent teljes sötétséget az egész Földön, csak egy kb. 100-150 km átmérőjű árnyék

szalad végig a felszínen.

A természet törvényeit nem nagyon érdekli, hogy milyen dátum van, pláne, hogy milyen naptár szerint. :)


+

[link]

2012. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért fog megállni 21-én mert azon a napon a nap fénye pirosra vált, ami pedig a KRESZ-ben azt jelenti hogy állj. Mivel most a nap sárgán világít a föld megfelelően lassú tempóban kering ahhoz hogy még jó ideig a naprendszerben maradjon, és na hagyja azt el. Ha a nap zöldre váltana akkor a föld elhagyná a naprendszert.
2012. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...és ez teljesen logikus! Nem tanultál KRESZ-t? Ha tanultál volna akkor tudnád!
2012. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Akármennyire is próbáljátok titkolni, akkor is azért fog leállni, mert a lumbulábiak kerékbilincset raknak rá.
2012. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aki nem tud normális válaszokat írni kérem ne is írjon semmit!

Persze rengeteg kérdés foglalkozik ezzel a témával,de nem azért tettem fel,hogy másokat idegesítsek! Tényleg kíváncsi lennék mi lenne az oka ha az adott napon megállna a Föld forgása. Ja,és még annyi: Ha megállna akkor szerintetek(talán valaki olvasta valahol már) csak a tengelye körüli forgása állna meg vagy totálisan megállna ott ahol lenne?

Légyszi ne fikázzatok!

2012. dec. 17. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor, kedves Kérdező, vedd végre tudomásul, hogy az egész világvége-elmélet egy ótvar szarpamacs lepedőberágott baromság!
2012. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megállni nem fog, mert akkor nem hatna rá a nap gravitációs hatása! nullsík? hogyan?!
2013. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!