Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez lenne igaz a Nibirura?

Ez lenne igaz a Nibirura?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 17. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

"A Nibiru valójában nem bolygó, mint ahogy azt a felfedezéséig hitték, hanem egy barna színű törpecsillag. ... A Nibiru belsejében is ugyanolyan magfúzió zajlik, mint más csillagokban, ahol a hidrogén héliummá ég el, az intenzitása viszont sokkal kisebb, mint például a Napé. Ez adja a magyarázatot arra a sok helyen említett téves feltételezésre, miszerint a Nibiru nem adhat otthon életnek, mert a pályája egyes részein a Naptól mért nagy távolsága miatt hő hiányában egy fagyott bolygóvá válik"


Aki ezt a baromságot írta, az sem tanult sem fizikát, sem kémiát, az is biztos.

Először utána kéne járnia a kedves szerzőnek annak, hogy valójában mi is az a barna törpe. Ebből már letudná vonni a következtetést, hogy amit írt, az egy nagy nulla.

Ez egy ugyanolyan ostoba cikk, mint az összes eddigi. Szóval sajnálom, de nem, ez sem igaz a Nibirura.

2012. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2012. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Ez a cikk egy vicc, az oldal meg ahonnan linkelted....

jezusafeny.hu :DDDDD

Tényleg nagy az Isten állatkertje.

2012. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát elég ránézni az oldal címére és tudni lehet, hogy egy igaz cikk se kerül ki onnan.
2012. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pirospöttyöslabda1 válasza:

Mindent azért nem kell lehurrogni. Nem vagyok csillagász, nem kutattam soha az eget. De ha létezik egy ilyen barna töpe, vagy akármilyen színű törpecsillag, akkor is legalább 727 celsius fok található a felszínén (amennyiben barna törpék jellemzőit vesszük) A felszíne tehát valószínűleg túl meleg, de egy hozzá közel keringő égitest felszíne már lehet ideális az élet számára.

Hogy a cikk a Nibiruról szól vagy sem, azt szerintem nem sokan tudják nagy biztonsággal megmondani.

2012. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barna törpe, és egy bolygó? Margólia jut eszembe...
2012. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csaló kamus banya az oldal működtetője

az meg barom aki beveszi amiket ír

2012. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!