Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudna itt nekem valaki segíten...

Tudna itt nekem valaki segíteni megjósolni (megbízható módon) az elkövetkezendő 1-2 évemet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint új felhasználó vagy! :) Ide látogatok többsége tízen éves, akik szórakozásból jönnek fel, vagy trollkodank, vagy beszólogatnak. Kár hogy lemaradtál a világvége őrületről ami itt volt! :)
2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
engem valóban érdekelne hogy mi fog velem történni, habár én is tizenéves vagyok:)
2013. jan. 7. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz egy olyan jóslattól, amit neten keresztül, személyes kapcsolat nélkül, ki tudja hány száz km-es távolságból készít neked valaki.

Kismillió olyan oldalt találsz a neten, ahol ingyen olvashatod a napi, heti, stb. horoszkópodat, annyira lesz az is valós, mint az itt feltett kérésedre amit valaki készít neked.

2013. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőni fogsz még kb. 10-15 cm-t, és kb. ugyanennyi kilóval nő a testsúlyod is.

Ha nem tanulsz rendesen, megbuksz az iskolában, ha tisztességgel tanulsz, még kitűnő is lehetsz.

A barátod, barátnőd elhagy ha becsapod, megcsalod. De ne aggódj, lesz helyette más.


Ezek nem jóslatok, az esetek közel 100 %-ában megtörténnek.

2013. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

őszintén szólva nem tudom pontosan mit várok. Talán hogy megmondják a jövőmet, vagy ha ez nem lehetséges pl. a távolság miatt, akkor ezt mondják meg. Az előző kérdésekre és azok válaszaira alapozva tettem fel ezt a kérdést. Ott azt írták hogy ez lehetséges, de ha nem, hát nem. Köszönöm a választ


3. válaszoló: tizenévesként lehetek akár 19 éves is, és ekkor már nem valószínű hogy növök 10-15 centit, és remélem nem is hízok ugyanennyit. Párom pedig nincsen

2013. jan. 7. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, ez nem úgy működik, hogy a hozzáértő megmondja a jövődet, és az fog történni! Csupán a lehetőségeket mondja meg, de abból az lesz, amit te kihozol, megvalósítasz. (Jós nélkül is)
2013. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőttek világába. A bizonytalan mindig ott van, és lesz, a kérdés is, hogy vajon jól döntöttem? Először majd az iskolaválasztás, párkapcsolat, barátok... Csak az évek igazolják vissza, hogy jó döntöttünk-e. Ha van olyan barátod, aki megmondja a véleményét, hogy mit lát benne ő elmondhatná. Nem kell egyetértened vele, csak hallasd meg mit mond rólad, és tanulj belőle. Csal legyen őszinte, ne szépítse a dolgokat, és ne sértődj meg! :)
2013. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valaki, valamikor régen azt tanácsolta:

Ha komoly probléma megoldása előtt állsz, akkor végy elő egy darab papírt, és a bal oldalra írd fel, mi az a legrosszabb dolog, ami abból a szituból történhet veled?

A papír jobb oldalára pedig írd fel, mik azok a lehetőségek, amelyeket az adott szituban meg tudsz tenni azért, hogy egy picivel jobb valami jöjjön ki a dologból.

És az a papír legyen kézügyben 3-4 napon keresztül. Amikor eszedbe jut valami, bármi, amit megtehetsz annak érdekében, hogy a végkifejleten egy kicsit is javítani tudsz, azt rögtön írd fel.

A 3-4 nap eltelte után ülj neki, olvasd át, és világossá válik előtted, miket kell, miket tudsz megtenni, és már rögtön jobb helyzet fog kisülni a dologból.


Ezt neked egy jós még akkor sem fogja megmondani, ha roma-asszony, akkor sem, ha a tenyeredet nézi, akkor sem, ha a tv-ben állítja, hogy hívd rögtön, (emelt díjason).

2013. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egész életed végéig jósolok neked és ez 100% hogy bejön:

minden évben pontosan 1 évvel leszel idősebb.

2013. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a nagyoknak se megy:) [link]
2013. jan. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!