Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerelmi jóslás interneten...

Szerelmi jóslás interneten keresztül? Valaki segítsen legyen szíves. Csak pár mondatban.

Figyelt kérdés
Légyszi csak az írjon aki tényleg tud segíteni.
2013. jan. 30. 13:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.
2013. febr. 7. 19:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Tom Benko: a szexualis vagy egyik megjelenesi formaja pl az, amikor felall a farkad .. semmi koze a szerelemhez.

Hogy tudsz ekkora baromsagokat irni??? Es mindezt ugy eloadni, mint valami szakerto.. Amugy en NEM vagyok csillagjos. Pontos dolgokat nem tudnak mondani, tisztaban vagyok vele. Lehetseges opciokent irtam a kerdezonek, mert amig nem probalja ki, nem fog tudni rola semmit ugyebar. Utolag is bocsanat a felreerthetosegemert, eszemben sincs reklamozni semmit, senkit.. Viszont te elgondolkodhatnal, mitol vagy ennyire gyanakvo.. vagy hogy mitol haragszol ennyire mindenkire.. :)

2013. okt. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tom Benko ***** válasza:

@gago77: Aha. Nem.

Baromságokat nem én írtam, hanem az, aki szerint a horoszkópnak, vagy bármilyen más jóslásnak valós alapja van. És igen, haragszom azokra a férgekre, akik ezzel másokat megkárosítanak. Ez amúgy büntetőjogi kategória, csak sajnos szegény áldozatokban nem tudatosul, hogy csalás áldozatai lettek, ebből él az összes.

2013. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!