Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jósnőkben? Hisztek...

Hisztek a jósnőkben? Hisztek abban hogy igazat mondanak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hiszek valamiben még nem jelenti azt, hogy az igaz is.
2013. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Látom,nem érted a kérdést.

Szerinted miért kettő külön kérdést írtam ki?

Nincs összefüggésben.

2013. febr. 7. 15:01
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki abban hisz amiben akar.De hogy vannak olyan emberek akik tudnak jósolni az biztos.

Egy ismerősöm volt egy látó öregaszonynál.Voltak akkoriban problémáim, elkértem a számát.elmentem hozzá, nagyon fura volt a néni.A férje engedett be, és azt mondta h már vár rám, ekkor a hátam lúdbőrzött, vmi különös hangulata volt a lakásnak.bementem a szobába, neakartam mutatkozni de nem engedte, azt mondta h az életem nyitott könyv előtte.Leültem majd mondta h nem szokott semmit sem kérni, mindenki azt ad amit szánt erre az alkalomra.Mesélt pár szót magáról, h megnyugodjak mert látta h ideges vagyok.rákos volt, kétszer volt már klinikai halál állapotába, ott mielőtt visszatért volna az életbe, egy lény kereste meg, azt mondta neki h visszamehet, kap egy ajándékot tőle, amivel megmondhatja az emberek jövőjét, ezáltal jovátehet sok bűnt amit elkövetett az életben.De nem sok időt kapott, azt mondta h elfognak jönni érte és elviszik majd örökre.

Furcsa szomorúság látszódott a nénin.

Megkérdezte h mi érdekel a jövőmmel kapcsolatban.elmondtam neki, és azt felelte h a lapok már mutatják is , ott van előtte az életem, és elkezdett olyan dolgokat mondani rólam, úgy hogy előtte semmit sem meséltem neki magamról, egy idegenként voltam nála, mintha ezer éve ismerne, és nem jelelmvonásokat , hanem konkrét tényeket, egyszer abbahagyta és azt mondta ennyit engednek neki láttatni, majd elmondta a jövőmmel kapcsolatos dolgot is.Miután végeztem kavargott bennem minden, úgy mentem el tőle mintha szédülnék nem tudtam mi van velem.

eltelt fél év és azok a dolgok amit jósolt úgy történtek ahogy jósolta, pedig nemcsak rólam hanem környezetmebn élő emberekról is mondott dolgokat, akik nem is tudtak erről és csak csódálkoztam mikor megtörtént .

Sajnos életem egyik mélypontjához értem és elakartam menni hozzá.Hívtam telón, de a szám nem élt már, gondoltam megkeresem a lakásán.becsengettem és a férje nyitott ajtót, szomorú volt.

Meghalt a feleségem 2 hete.Ennyit mondott, nagyon sajnáltam látta h rosszul esett nekem is, kérte h menjek be.

Elmesélte h mikor kezdett rosszul lenni megígérte a feleségének h mindennap bemegy a kórházba látogatni.A néni is megemlítette a férjének h mit látott mikor percekig klinikai állapotban volt.Megígérte férjének ha viszik a halál angyalai, ad vmi jelt magáról. Félt a férje h bekövetkezik a legrosszabb dolog amire gondolni tudott.

Arra kérte a feleségét h nem fog úgy meghalni míg el nem tud tőle búcsúzni

Egyik hajnalban fura álma volt az idős férfinak.Azt álmodta h a felesége áll a bejárati ajtó előtt és bekopog, ekkor felébredt és kopogás hallatszodott az ajtón.felöltözött és a kórházba sietett ahol mondták neki h meghalt a felesége abban az időben amikor ő a kopogást hallott az ajtón.És a nővérek szerint hajnalban vmi feket ruhás angyalokról beszélt...

2013. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem, szeintem a jósnék nem léteznek! Humbug az egész. Majd ha tényekkel alátámasztod a jósnők létezését, hiszek neked!
2013. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Látom, nem érted a választ...


Nyilván hihetem, hogy igazat mond nekem egy jós, de ez még nem ad bizonyságot abban a pillanatban arról, hogy "igazat jósolt-e" nekem.


A kétes válasz ellenére az 3. számú hozzászólással értek egyet, miszerint vannak jövőbe látó emberek.

2013. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nekem is van jósnővel kapcsolatos sztorim, de ez elég szomorú, amit most mesélté :(

Sajnos semmi normális jóst nem találok ,hiába keresek már rég óta ...nem tudtok ajánlani?

2013. febr. 7. 15:08
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez szép és megható!Igen,szerintem is van,aki tud jósolni.Én is voltam már egynél,ő is mondott érdekes dolgokat,pedig akkor találkoztunk életünkben először.
2013. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Egyszer ép kapcsolgattam a tévét , és ez aAsztro Show ment benne, s láttam hogy ki van írva, hogy lehet kérni ingyenes email konzultációt. Na mondom lecsekkolom mennyire igaz amit állítanak. Életem legrosszabb szakaszában voltam ami most is tart, és annyira kétségbe voltam esve, hogy már szinte mindent kipróbáltam, nem tudtam mi tevő legyek. Fogtam magam és megírtam a kérdésemet. 2 napot kellet várnom. Aztán megérkezik a várva várt email. Azt kérdeztem, hogy újra összejövünk -e a volt párommal , megint egy pár leszünk -e. És azt írták, hogy visszajön hozzám, mert még mindig szeret, és pár hét múlva találkozni fogunk és lesz egy beszélgetésünk ami nem kizárt hogy vita mentes lesz, csak ő (mármint a jósnő ) abban nem biztos, hogy én újra akarom-e kezdeni ezt a kapcsolatot. Na ebből egy szó se vált valóra. A volt párom nem jött vissza hozzám, nem is találkoztunk a szakítás óta, és nem is beszéltünk. Ha csak azt nem értette beszélgetés/ találkozás alatt amikor egyszer fent volt chaten...de akkor is azt mondta, hogy ő nem akarja velem újra kezdeni, sőt még most is így gondolja... Én persze tökre örültem, hogy azt jósolták hogy visszakapom és beleéltem magam. Utána természetesen megint én voltam aki koppant, és megint én voltam az, aki szenved. (De abban tényleg nem vagyok biztos hogy akarnék e vele újra össze jönni mert bár szeretem de nagyon megbántott és hatalmasat csalódtam benne de ez már egy másik kérdés)

Aztán a bnőm anyósa is foglalkozik jóslással,ő azt mondta ez a fiú meg is csalt engem, (mondjuk ezt valamiért még el is hiszem. A rosszat jobban elhiszi az ember)és hogy soha nem tudta kiverni a fejebol azt a másik lányt. (ebben mondjuk lehet vmi) és azt mondta olyan október- november körül találkozni fogok egy fiúval utazás során, de persze ez sem volt igaz. Nem találkoztam senkivel.

Úgyhogy a kérdésedre válaszolva,nem hiszek a jósnőkben és nem mondanak igazat.

2013. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kedves 8!! A TV-ben futó jóslások,ÜZLET!!! Az a szomorú,hogy vannak még olyan emberek,akik ennek bedőlnek,hiszen tudják,hogy percenként több száz ft-tól megszabadítják őket! Dolgoztam emelt díjas vonalon,vannak érdekes emberek,maradjunk ennyiben.
2013. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Rengeteg a csaló.Én régebben kávéból jósoltattam valakivel.Ingyen csinálta.Volt amiket én is láttam,mielőtt még mondta volna.Bejöttek a dolgok és nem bebeszélés miatt.Olyan dolgokat is mondott,amiket csak én tudtam.Viszont volt titkolnivalóm és kódolnom kellett a jóslatok jelentéseinek egy részét.Tehát nem a megfelelő személyt mondta az adott dolgokhoz,de én tudtam,hogy kiről beszél.
2013. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!