Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hol találok a neten olyan...

Hol találok a neten olyan oldalt, ahol igazi/valós jóslás van?

Figyelt kérdés
és a jövőt mondja nagyjából igazából és a horoszkóp is a valóságot tartalmazza?
2009. szept. 8. 17:46
 1/8 anonim válasza:
28%
szia! a neten én nem tudok valósat, de viszont a TV-n az Rtl klub teletextjén a 660. oldalon vannak valós horoszkópok, legalábbis nekem eddig mindig bevált és mindig az is volt azon a héten ami ki volt írva! :]
2009. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
"Igazi/valós jóslás" nem létezik! Akik ebből élnek, ezért pénzt kérnek, közönséges csalók. Az úgynevezett "jóslatok" meg "horoszkópok" olyan dolgokkal vannak tele, amik egy kis ferdítéssel/kiegészítéssel akárkire igazak lehetnek. A jövőt NEM lehet előre látni, mivel még nem létezik.
2009. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugye tisztában vagy azzal, hogy már ott bukott a dolog, hogy igazi/valós jóslást keresel.
2009. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mersusz_orakuluma.mlap.hu
2010. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a kérdezőnek:hogy valósnak valós -e azt nem tudom de probáld ki az 50 legnépszerübb link-joslás,itt sok joslást találsz,válogathatsz közülük,vagy a bibir josdába regisztáld magad ás ott is van kártya joslás.az oldalon a perzsa josláshoz ne kell regisztrálni.ha nem jönne mégsem a joslás,gondolj arra ez ingyen van.remélem segitettem.
2010. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi

tudnál linket küldeni?

2010. júl. 7. 13:10
 7/8 anonim válasza:
szia.csak be kell irnod a google-ban azt h 50 legnépszerübb link-joslás és máris kiadja a joslások listáját.vagy a bibir josdája szót és megkapod amit keresel.pusy.
2010. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszike :)
2010. júl. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!