Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Meg lehet jósólni a világvégét?

Meg lehet jósólni a világvégét?

Figyelt kérdés

Érdekes jóslás lenne, hogy pl a kristálygömbben semmit sem láttam- mondja a jós- megnéztem azt az időszakot másnál és arrol az időről neki sem láttam semmit :S


A horoszkópok szerint mikor lesz a világvége?


2013. ápr. 6. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Majáknak sem sikerült :P
2013. ápr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2013. ápr. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Föld végét igen, megközelítőleg 4.5 - 5 milliárd év múlva, amikor a Nap feléli hidrogén-fűtőanyagát, vörös óriássá duzzad, és elnyeli a közeli bolygóit. Ez persze nem asztrológiai, hanem tudományos következtetés.


Wikipédiából:

Az asztrológia vizuális megjelenítési formája a horoszkóp. A „horoszkóp” szó pontos jelentése: „óra-kép”, mely alatt a Nap, a Hold és a bolygók egy megadott időpontban a Föld egy megadott pontjáról látható (tehát látszólagos) elhelyezkedését értjük az állatövön. A vizsgált égitestek látszólagos égi pozíciójának pontos kiszámításához szükséges az alany születési éve, hónapja, napja, lehetőleg negyedórán belüli születési ideje és születési helye.


Na, mármost ezt az egész Világra nem tudjuk alkalmazni, tehát a horoszkópok nem mondanak semmit a világvégéről.

2013. ápr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Evele123 ***** válasza:

Szia kérdező!


Vallási szemszögből nézve: olvastam valahol a Bibliában, hogy Isten még a saját fiának, Jézusnak sem árulja el a világvége időpontját, nemhogy nekünk, embereknek. :-P

2013. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
átverés az egész, a világnak akkor van vége mikor vkinek az élete megszűnik, de attól minden más megy tovább...
2013. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1


Persze hogy nem sikerült nekik, mivel nem is jósoltak ilyesmit!!! :)))))))

2013. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Persze hogy meg lehet! Már vagy ötöt is megjósoltak, csak nem jött be :D
2013. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1525-re jósolták az első világvégét. Azóta nyolc-tízévente előfordul egy. Nem volt még elég?
2013. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Starman ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a világ nem pusztul el egy katasztrófa során,csak az ember, meg az élet. Tehát a világvége szó értelmetlen. A világ tőlünk függetlenül létezik, akár élünk, akár halunk. Egyébként is, bárki bármikor meghalhat. Elkapsz egy halálos betegséget, beléd csap a villám, elüt egy autó, eltalál egy meteorit, ráesik a házadra egy repülő, stb... Ezeknek mind van esélye bármikor. Van egy kedvenc mondásom: " A mai napot megélted, a holnapra nincs garancia". De attól, hogy meghal vki, vagy meghal akár az egész emberiség, attól a világ még létezni fog és az élet újra kialakulhat. Bárki bármikor meghalhat,az élet végét nem lehet megjósolni. Ismerkedj meg a határozatlansági elvvel.
2013. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!