Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az egyik barátnőmnek "látomása...

Az egyik barátnőmnek "látomásai" vannak. Ha kimondja akkor az valamilyen formában teljesül. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap az volt hogy van egy fiú az osztályban aki tetszik neki és mintha azt látta vola (a látomásában) hogy amikor legközelebb belép a terembe látja a fiút egy másik ánnyal smárolni. Addig nyaggattuk amíg el nem mondta.

Ma amikor bejött először a terembe az egyik osztálytársunk azt mondta a fiú padtársának(lány) aki tegnap nem volt hogy: "A Peti (a fiú neve) hiányolt téged."

EZ MOST MIT JELENT????????????



2013. máj. 7. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Semmit nem jelent, kész a matek házi kisasszony?
2013. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy látó. Vagy médium. Szerintem keresse fel a Budapesti Rendőr Főkapitányságot, biztos hasznát veszik a képességének. De ha saját, önző célokra akarja használni a képességét, az már eléggé csúnya dolog. Jobb válaszom nincs, bocs.
2013. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

NE OCSMÁROLD A BARÁTNŐMET!!!!!

És ez most komoly! Én is ott voltam.

2013. máj. 7. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ócsároltam, hé! Komolyan írtam az előbbit, ha nem csak hazudik, vagy csak nagy számok törvénye, akkor igazán segíthetne egy-két bűnözőt elkapni a rendőrségnek. Mint az FBI-nál vagy CIA-nél dolgozó médiumok. Igaz, bennük se hiszek, de ha tutira vannak látomásai akkor állampolgársági kötelessége lenne segíteni a rendőrség munkáját. Nincs igazam?
2013. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a nyelvtannal hogy állsz, kérdező? Nem csak azért nem vágom mi a történet lényege, mert van benn hiba, azért mert értelmetlen. Hová akartál kilyukadni ezzel a sztorival?
2013. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy 14 éves lány menjen a rendőrségr dolgozni? Na ne már!
2013. máj. 7. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

1: ,,ocsmárold" kifejezés nincs a magyar nyelvben. Legfeljebb ,,becsméreld".

2: 13 évesen jobban tudok írni, mint te, szóval téged bárki nyugodtan ,,ocsmárolhat" emiatt...

2013. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* vagy ócsárold.
2013. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!