Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki tud nekem jósolni cigánykár...

Ki tud nekem jósolni cigánykártyából?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 11:58
 1/9 ivilicious ***** válasza:
én :D
2013. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdésed van?Komolyan kérdezem
2013. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szimplán csak szerelmi jóslást szeretnék
2013. máj. 14. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg néztem:júniusban hirtelen betoppan az életedbe a nagy Ő-nek tűnő személy,elrabolja a szívedet,július a mámor-szerelem-dehogy ez meddig tart?Valami nem tiszta az illető körül.Járj nyitott szemmel,vedd le a rózsaszín szemüveget!Amit megtudsz róla,elszomorít,elmenekülsz a magányba-ne szomorkodj túl sokáig,senki nem érdemli meg,h sokat bánkódjunk utána!
2013. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Am megkérdezhetem hogy amikor így jósoltok akkor hogy csináljátok, hogy egy teljesen ismeretlen emberről kell?
2013. máj. 14. 16:02
 6/9 anonim válasza:
Szerintem sokkal jobb ismeretlen emberrel jósoltatni. Nekem vannak ismerőseim, akik csinálják, és magamnak is szoktam, de egy ismeretlen egészen más dolgokat lát meg, nyilván épp azért mert nem ismer... és az hasznos tud lenni.
2013. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hanem ,hogy aki jósol az még se a nevem se a születési időmet nemtudja még csak azt se tudja hogy nézek ki és így elég nehéz lehet jósolni
2013. máj. 14. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert szerintem ez a kártyavetés-dolog színtiszta intuíció. Vagyis a hatodik érzék kapcsol be, és a "jós" azért azokat a lapokat húzza ki, amiket kihúz. Ilyen lelki ráhangolódás a lényeg, vagy ha úgy tetszik, akkor "csatlakozás a kollektív tudatalattihoz". Vagyis a kártya maga csak eszköz.
2013. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, bár én nem nagyon hiszek ezekben mégis nagyon érdekel ez az egész. Régen voltam jósnőnél és 3 kérdést tettem fel neki és az egyik bejött neki..azóta bízom benne h amit jósolnak úgyis lesz
2013. máj. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!