Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Látó? (Kérdésed túl rövid, a...

Látó? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédunk aki még sosem járt nálunk honnan tudta hogy egy fali képünk akár le is szakadhat és ráeshet a néha ott alvó gyerekre?

Meg hogy mi van a hűtőnkben? Mikor mosok és mit mivel?...

Az igazat nem árulta el én meg nem szeretem ha hülyének néz...


2013. jún. 4. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" Az egyik szomszédunk aki még sosem járt nálunk honnan tudta hogy egy fali képünk akár le is szakadhat és ráeshet a néha ott alvó gyerekre? "

Miért leszakadt és be is következett a dolog? Ezt nem tudhatja meg szóval ez a legerősebb dolog az írásodban.


"Meg hogy mi van a hűtőnkben? Mikor mosok és mit mivel?... "

Eltalált minden élelmiszert szóról szóra? Ezeket nem nehéz kitalálni, a nők mindig hasonló dologgal mosnak, kaját meg ha nem sorolt fel mindent, akkor az más, ugyanis nem nehéz kitalálni hogy kolbász vagy szalonna is lehet az élelmiszerek között, mivel minden második ember eszik ilyet.

2013. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem szakadt le még a kép, de lefog mert az egyik oldalon kijött a falból a tipli-és tényleg csak néha alszanak alatta a gyerekek.


Voltak pontosabb dolgok is pl. kiégett izzó a hűtőben, hogy épp festettem és varrtam meg milyen szokásaim vannak lefekvés előtt-ezt is annyira eltalálta :P


a szomszédom egy "látó"?

2013. jún. 4. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire pontosan el tudja találni és nem pedig általános, mindenkire rámondható dolgokat, úgy hogy nem is ismer akkor lehet van benne valami. Vagy jó érzéke van ehez, vagy látó, nem tudom.

De az is lehet, hogy unalmában az ablakaitok alatt kukkol és lesi minden mozdulatotokat xD

2013. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én is megmondom mi van a hűtőtőkbe aszt mégse vagyok látó


Light tej, CBA margarin, olcsó parízer, CBA melegszendvicskrém olcsó pizzafeltéttel, poshadt narancs szörp

2013. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ablak alatt nem tud "kukkolni" 4.-en lakunk :P

Lehet van vmi képessége.

2013. jún. 4. 21:51
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es max. light tej amit eltaláltál a többi nincs :)
2013. jún. 4. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Többit már megettétek !
2013. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azóta.
2013. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a faluról beköltözött mocskos paraszt szomszéd az akkor 5 éves testvéremtől ellopta a kulcsomóját.

Éveken át bemászkált hozzánk amikor nem voltunk otthon, míg le nem bukott!

2013. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő zabálta fel a 2.8%-as tejeteket meg a parízert a frigóból !
2013. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!