Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha Christian Panthera (EZO...

Ha Christian Panthera (EZO TV) tényleg olyan jó Jós, Tisztánlátó és Energia küldő akkor miért kér pénzt azoktól akik segítséget kérnek tőle?

Figyelt kérdés

A hívás díja: 485 Ft/perc

Közösségi portálon való megkeresés szintén komoly összegbe torkollik...

Személyesen már nem is találkoznék vele hát ha elátkozna:DDD :S -.-


2013. jún. 13. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert aki dolgozik, megérdemli a bérét !
2013. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert ezek a műsorok nem a jótékonykodásról szólnak, hanem arról, hogy pénzt hozzanak a csatornának, és ezáltal fizetést az ott ülő jósoknak és tisztánlátóknak. Attól függetlenül, hogy valóban azok-e, vagy sem.
2013. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki dolgozik az megérdemli de a szálhámosnak sz.r jár!
2013. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ez ám a munka akkor én is megyek és fel veszem a csillagszem nevet és el dumálok 20 30 percig:D meg kevergetem a kártyát és hosszú összefüggő mondatokba foglalom a kártyán látottakat-.-:DDD ohh jehh holnap kezdek ! ;)
2013. jún. 13. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

A szélhámosnak is jár pénz, hiszen igénybevetted önszántadból a szolgáltatását, így dolgozott. Munkabér jár nekije !


Azt meg honnét tod hogy szélhámos ? Lehet Reptoid vagy Loú és természetfeletti képességei vannak.

2013. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Oversoul 1 ***** válasza:
Én féláron küldök kétszer annyi energiát!
2013. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dalek Traak ***** válasza:
Én ingyen küldök energiát. Csak akkor túltöltődik nálatok az összes elektromos eszköz.
2013. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én csak röhögök rajtuk, főleg az ilyeneken

http://www.youtube.com/watch?v=d-fX7zoVxC8

2013. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
háháh ez brutál videó megint jót nevettem:D
2013. jún. 13. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy államilag miért nem tiltják meg az ilyen szándékos csalást? Sajnos nagyon sok a hiszékeny és kétségbeesett ember, akik bedőlnek.


Én hiszek abban, hogy vannak jósok és tisztánlátók; de azok olyan szinten vannak spirituálisan, hogy nincs szükségük földi javakra. (és persze nem hirdetik magukat orrba szájba)

2013. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!