Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan dolgozzam fel a jóslato...

Hogyan dolgozzam fel a jóslatot, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőm volt egy nagyon jó debreceni jósnőnél, ő is úgy kapta az infót, hogy sokan járnak hozzá és nagyon jó. Elment, nagyon jól látta a múltját a jelenét, és megjósolta neki jövendőbeliként azt az embert, aki a barátnőmnek nagyon tetszik, de eddig még alig tudtak összeismerkedni, a leírás teljesen ráillett. Azt is mondta hogy tanulni fog, és valóban, hiszen most akarja elkezdeni az egyetemet, még a szakot is eltalálta.

Mondta nekem, ha érdekel menjek el én is. Nos én nem tudtam eldönteni mi legyen, mert féltem attól, hogyha valamit olyat mond, akkor én azt nem tudom feldolgozni, és ha nem is lenne úgy, bebeszélném magamnak. Én nem mentem el, de a páromat nagyon érdekelte és elment.

azt mondta, hogy 80-90%-ban teljesen igaz volt amit elmondott a múltjáról, a jelenéről, és róla jellemzésként.

De azt is mondta, hogy velem szakítani fog, azért, mert önzőbb lesz. Utána majd találkozik egy lánnyal aki teljesen megváltoztatja őt, és nagyon boldogok lesznek, ő lesz a felesége, 2 gyerekük lesz, 4 éven belül és külföldön élnek majd(ő még nyaralni sem akar menni külföldre a nyelv miatt). Meg azt is mondta hogy én nagyon ragaszkodok hozzá, tisztelem, felnézek rá. Ez teljesen igaz.

Én ezen a dolgon, hogy szakítani fog velem, annyira bepánikoltam, komolyan mondom úgy kezdtem el sírni mint akinek meghalt valakije, és azóta többször rám tört, sírtam a vállán is, de ő nem nyugtatott meg hogy ő el sem tudja képzelni azt hogy mással legyen. Elponkodta az egészet és mondta hogy jaj neki úgyis ott lesz majd az a szorgalmas gondoskodó lány....

Pedig én is nagyon gondoskodó vagyok, de ezt ő nem nagyon értékeli vagyis úgy érzem. Mikor mondta, hogy önzőbb lesz és azért szakít, belőm nyilalt az érzés, hogy nem lehet, nem akarom...hiszen tényleg önzőbb egyre jobban egy ideje, rám alig figyel, kevés időt szán rám, ha mondom neki, akkor még neki áll feljebb és engem nevez hisztisnek.

3 éve vagyunk együtt amúgy, 7 hónapja pedig együtt élünk albérletben, igaz hétvégére én mindig haza megyek, mert anya nélkül van a családom és apukám nem tud minden női munkát megcsinálni.


Tehát a lényeg, hogy már sokszor megfogalmazódott bennem az utóbbi pár hónap miatta hogy talán még sem ő az igazi, de elképzelni sem tudom nélküle az életem, és belehalok ha szakítana velem, és mással valósítaná meg a közös álmaink. Mit tegyek, hogy ne pörögjek ezen a témán ennyire? Már olyat is mondott, hogy addig csinálom ezt a sírást, hogy emiatt szakít...persze viccesen, de akkor is, miért mond ilyet...

Nem akarom, hogy az legyen, hogy bebeszélem, és lehet hogy rosszul látott valamit a jósnő... nem tudom mi legyen, de ez engem nagyon megtört.



2013. júl. 10. 07:58
 1/10 A kérdező kommentje:
*Elpoénkodta az egészet
2013. júl. 10. 08:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Önbeteljesítő jóslat. Minél többet pörögsz ezen, minél többet görcsölsz, annál inkább meg fog történni. Nem a jósnő miatt, hanem magad miatt. Próbálom egy PÉLDÁVAL érzékeltetni: hétvégén a párod megkér, hogy ne menj ezen a hétvégén haza, csináljatok közösen valamit. Mivel a jóslaton agyalsz, rögtön arra fogsz gondolni, úristen, milyen önző lett, igaza lett a jósnőnek! Veszekedni fogtok, a fejéhez vágsz dolgokat, lehet, hogy ő is, jól megbántjátok egymást. Egyre többször ismétlődik majd meg, végül szakítotok. Te mit mondasz majd? Beteljesült a jóslat. Másik alternatíva (jóslat nélkül): hétvégén a párod megkér, hogy ne menj ezen a hétvégén haza, csináljatok közösen valamit. Te azonban elmondod neki, hogy ez nagyon fontos, mert apukádnak szüksége van rád. Ekkor a párod kompromisszumot ajánl, menjetek haza együtt egy napra, segít megcsinálni a dolgokat, és másnap pedig menjetek el kirándulni. Így is lesz, mindenki happy.


Nyilván ez csak egy példa. Amit mondani akartam, hogy annak ellenére, hogy lehetséges, vannak bizonyos képességei egy embernek, nem lehet függővé tenni tőle tenni mindent.

Ha nem tudsz tőle teljesen elvonatkoztatni, próbáld úgy felfogni, hogy az "új lány" is lehet, hogy te vagy! Lehet, hogy felismeri, milyen gondoskodó vagy, összeházasodtok, lesz két gyereketek, a jóslat meg bekaphatja!

2013. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, megpróbálok így állni a dologhoz, hiszen a jós is láthat rosszul dolgokat, még ha tényleg nagyon jó akkor is. Pl. mondott olyat hogy most 21 éves rossz időszak van a háta mögött barátomnak. Nos ő 24 éves, igaz kicsikét talán idősebbnek néz ki, de aztán nézett rá, és látta, hogy fura arcot vág, hogy hát oké, az egész éelete rossz volt? Aztán helyesbített, hogy 7 év. Igaz ez teljesen más.

Mondta, hogy most már én is menjek el, és meglátjuk egyezik-e a kettő.

2013. júl. 10. 09:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Agyon kéne verni az ilyen jósnőt. De ha nem is teszitek meg, legalább mutassátok meg, hogy ti SZABADON döntötök az életetekről, úgy, ahogy szívetek szerint érzitek. Túl kell lépni ezen a barom jóslaton egyezzetek meg ebben!!
2013. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez csak placebo.
2013. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Inkább azt a megjósolt lányt verném agyon ;)

Megpróbálom megbeszélni a párommal, hogy hogyan álljunk a dologhoz. De amúgy azt is jósolta neki, hogy pénzügyileg rendbe jön és jó sora lesz. Ez pl. jó lenne ha tényleg bejönne. Így, hogy sok mindent mondott a múltról és jelenről, pontosan, olyan félelmetes.

2013. júl. 10. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Legbelül te is érzed, hogy a jósnőnek igaza van, ezért nem mertél elmenni hozzá, mert gyengye vagy még, hogy szembesülj az igazsággal. Ezt bizonyítja a reakciód.

A helyedben összeszedném minden bátorságomat és elmennék ahhoz a jósnőhöz jósoltatni. (Persze nem kötném az orrára, ki vagyok, hogy már a srácnak megjósolta a szakítást.) Legjobb lenne a bátran végighallgatnád, miket mond a te életedről, mert lehet, hogy valahol a jövődben rád is vár egy hozzád illő álompasi, akivel boldog leszel, aki mellett biztonságban érzed magad, aki nem űz gúnyt a félelmeidből, aki ha sírsz átölel és megnyugtat, aki el sem tudja képzelni, hogy mással legyen, aki odaadó, mindent megtesz érted, tisztel téged, és felnéz rád, értékeli a gondoskodásodat, aki figyel rád, időt szán rád, és aki csak szép szavakkal becézget. És akkor még örülhetsz is, hogy a mostani önző jó messzire kerül tőletek, egy másik országba rabszolgának.


+

A lényeget is leírtad!!!!!!!!!!!

"Tehát a lényeg, hogy már sokszor megfogalmazódott bennem az utóbbi pár hónap miatta hogy talán még sem ő az igazi."

Erről szól a sok panasz, amit leírtál a pasi viselkedéséről, mert igazából te is érzed, hogy az az új szerelmed jobban illene hozzád, akiről fentebb írtam. Engedd a jósnőnek, hogy bejósolja neked!!! Ne az az exed jövőjével foglalkozz, hanem a sajátoddal!


"és belehalok ha szakítana velem" Akkor te szakíts vele! Leírtad világosan, miért akarsz szakítani! Egyetlen kedves tulajdonságát sem említetted. Ne kínozd magad tovább!

2013. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kértem időpontot. :)

Köszönöm a válaszod, képzeld, egyik ismerősöm is hasonló véleményen van.

Igen, valóban félek az igazságtól, már ha az, vagy attól, ami történt, ha olyat mond ami nem tetszik akkor azt nem tudom kezelni, nem csak a párkapcsolatról, hanem tegyük fel családról is.

Jó tulajdonságait tényleg nem írtam, így is hosszú lett, arra koncentráltam amit a jósnő is mondott. Mondtam neki,ne vegyük ezt készpénznek, és azt mondta hogy ő nem veszi annak, csak direkt az én agyamat húzza.

Még ha vannak is rossz tulajdonságai, meg vannak néha olyan dolgai amitől falnak mennék, akkor is szeretem és nem akarom, hogy vége legyen. Ő sok mindent feláldoz értem jelenleg is, 300 km-re lakik a családjától minimálbérből albérletben, úgy hogy én keveset tudok beleadni, mert diák vagyok, szóval ha nem szeretne, húzna haza egyből.

Amúgy pedig jóslat utáni este óta kedvesebb velem a megszokottnál és én is türelmesebb vagyok. persze ez csak másfél nap

2013. júl. 11. 12:33
 9/10 xeniah ***** válasza:
100%

Semmi jó nem származik abból, hogy te és a barátod jósnőhöz fordultok. Ha nyitott vagy egy kis figyelmeztetésre, nézd meg ezt az oldalt:

[link]

Idézet innen:

"A Biblia bemutatja, hogy mi a negatív szellemvilág. A Sátán létező szellemi lény. Az Ördög görögül diabolosz, ami szétdobálót, tönkretevőt jelent. Megpróbálja az embert a befolyása alá keríteni.

Az Ördög "emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban, mert nincsen őbenne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjából szól, mert hazug és hazugság atyja." (Jn 8:44b) Arra törekszik, hogy az embert tönkretegye. A hazugság az anyanyelve. Nem érdemes hinni neki, mert nem sokra jutsz vele.

Ha valaki a negatív szellemvilággal kerül kapcsolatba a bűnein keresztül, a negatív szellemi tevékenységeken keresztül, (pl. jóslás, szellemidézés, ufológia, agykontroll, reiki, parapszichológia, természetgyógyászat és lehetne sorolni ezt a kört), akkor a negatív szellemvilág befolyása lesz érvényes az emberre, élete átok alá kerül. Azt mondja a Biblia, hogy ne tedd!"


Tehát ha negativ befolyásoltságot akarsz az életedben, akkor menj nyugodtan. De ha rádöbbensz, hogy átok alá került az életed, tudd meg, hogy csak Jézus Krisztus tud ez alól felszabaditani.

2013. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mózes V. könyve, 18.

fejezet 9-15 versek

(a revidiált Károli fordítás

szerint)

Mikor te bemégy arra a

földre, a melyet az Úr, a te

Istened ád néked:

ne tanulj cselekedni azoknak

a népeknek útálatosságai

szerint.

Ne találtassék te közötted, a

ki az ő fiát vagy leányát

átvigye a tűzön,

se jövendőmondó, se igéző,

se jegymagyarázó, se

varázsló;

Se bűbájos, se

ördöngősöktől tudakozó, se

titok-fejtő, se halottidéző;

Mert mind útálja az Úr, a ki

ezeket míveli,

és ez ilyen útálatosságokért

űzi ki őket az Úr, a te

Istened te előled.

Tökéletes légy az Úrral, a te

Isteneddel.

Mert ezek a nemzetek, a

kiket te elűzesz, igézőkre és

jövendőmondókra

hallgatnak;

de tenéked nem engedett

ilyet az Úr, a te Istened.

Prófétát támaszt néked az

Úr, a te Istened te közüled,

a te atyádfiai közül, olyat

mint én: azt hallgassátok!

2013. aug. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!