Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Meg tudnátok jósolni, hogy...

Meg tudnátok jósolni, hogy mire gondoltam?

Figyelt kérdés

Gondolok egy 4 betűs szóra, azt is elárulom, hogy tárgy. :D

De többet semmiképpen nem mondok le róla.

Megkérek minden jóst, vagy olyan meditatív technikával (vagy bármivel) élő embert, akinek van egy csöppnyi szabadideje, hogy találja már ki hogy mire is gondoltam. :D

Nem vicc, ígérem nem fogok csalni, ugyanis én is kíváncsi vagyok, hogy tényleg eltaláltátok-e. Bárki írhat, akár tippelhet is, csak annyit kérek, hogy aki valamilyen dologból jósolja meg, vagy álmodja meg, vagy mittudom én, az írja oda mellé zárójelben, hogy miből jósolta, vagy milyen technikát alkalmazott.


Na most én ezt a tárgyat, amire gondoltam, lerajzolom grafitceruzával egy famentes A4-es rajzlapra, és közben erősen gondolok rá, ígérem, közben néhányszor hangosan ki is fogom mondani a nevét. Nem mondok el magamról semmit, ha tényleg vannak itt jósok, akkor ki fogják tudni találni a nevem meg a lakhelyem nélkül is. És az ne zavarjon meg, hogyha esetleg már más is beírta azt aszót, amit szeretnél nyugodtan beírhatod mégegyszer.


Sok sikert!


2013. júl. 26. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kuka
2013. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

autó


Gusztáv a mentalista

2013. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szék
2013. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szék az három betű testvérek között is.
2013. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
F_sz.
2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos egyik sem talált. Nem várok már vele, mert látom igaz, amit eddig gondoltam... Jósok nincsenek. Az a tárgy amire gondoltam a: Taxi
2013. júl. 27. 11:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Gusztáv barátom, te félig eltaláltad :D
2013. júl. 27. 11:56
 8/10 BlackSword ***** válasza:
Döntsd már el, h pin@ vagy audi...
2013. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak azért félig találtam el, mert én a rajzra koncentráltam, nem a szóra. Láttam, hogy egy autót rajzolsz, azért gondoltam arra.

Gusztáv mentalista

2013. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ajtó

Matyimester a mentalista

2013. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!