Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Igazi jós Pesten?

Igazi jós Pesten?

Figyelt kérdés

Ha tudnátok adni valaki olyan jóshoz kapcsolatot (web, telefon) akinek a jóslata beteljesedett azt megköszönném ;)

Ja és persze Budapesten.



2013. aug. 7. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jóst nem de egy igazi mikulást ismerek.
2013. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, viszont van egy eladó hidam, érdekel?
2013. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy egész híd? Írj privátot, kíváncsivá tettél! :D
2013. aug. 7. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek jósok. Ennyi, kész, nincs tovább. De ha én egyszer találkozok egy igazi jóssal (bár kétlem), megeszem a kalapom. A TV-ben is az összes csak eljátssza a dolgot, gondoljunk csak bele. Van egy pali, aki jósol. Beül egy TV-műsorba délelőtt (kezdjük ott, hogy ez egy "jósnak" már elég "gyenge" hely) majd ott percenkénti 400 Ft-ért jósol. Meg persze pénzenergiát vonz be, stb. Viszont ha ő képes milliókat bevonzani, miért más embereknek szedi össze a millákat, de nem kell itt millákban gondolkozni, gondolkozzunk százezrekben. Képes lenne magának összeszedni óriási összegeket, néhány rituáléval, úgy élne, mint hal a vízben, ehelyett egy műsorban tölti idejét mindenféle spontán kitalált szöveggel, mindezt 1-200 ezer Forintért (nem tudom mennyit keresnek ezek, csak mondtam egy számot).


De eltértem a témától bizonyos szempontból, még mindig azt mondom, jósok nincsenek. Szkeptikus vagyok, hiszem, ha látom, ilyen vagyok, ennyi.

2013. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!