Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Beszkennelt tenyeremből jósolnál?

Beszkennelt tenyeremből jósolnál?

Figyelt kérdés
Van itt bárki, aki ért hozzá?
2013. aug. 16. 13:03
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
74%
Arra sajnos csak egy beszkennelt jóslatot tudok küldeni.
2013. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt a tenyerem, de nem komolytalan hozzászólásokat várok. Azt is szeretném tudni, hogy mi mit jelent rajt. [link]
2013. aug. 16. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem tudlak biztatni. Halálod órája percről percre közelebb, s közelebb kerül.
2013. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Ami lejön a tenyeredből:


Általában megbízható srác vagy, nem fecsegsz feleslegesen.

Van egy minimális távolságtartás az emberekkel szemben, úgy érzem egyedül is jól érzed magad, és nem másoktól teszed függővé magad! :)

Továbbá erős intellektusod van, amolyan filozófus alkatnak látlak.

A korodnál minden bizonnyal érettebbnek érezlek.

Barna haj, és zöldes szemeid lennének? Kb. 185 magas és szeretsz sportolni is?

Kitartónak érezlek, amibe belefogsz keményen mész előre benne. Viszont sok szidalom ért téged egy férfi által ( nem tudom édesapád e ) kissé pocakosabb kopaszodó pasi jelenik meg, vele nem túl jó a viszonyod. Kicsit őszülő haj és barnás szemei vannak.

Téged már megtanitott az élet, amire vigyáznod kell és nem tudom mért kapom infóban a bordád - jobb borda jelenik meg.

Erősnek érzem amúgy immunrendszered, kicsit vizsgadrukkos vagy?


Ennyi jött, nem tudom mennyi jó belőle, még gyakorló vagyok csak. :)

2013. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hajlamod van allergiára ( rovarcsípés? ) és felső légúti betegségeidre. Kreatívabb vagy az átlagnál. Még ennyivel kiegészíteném. :)
2013. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

Sőt, én még azt is látom benne, hogy meglehetősen hiszékeny vagy, és minden kókler szavát elhiszed.

Kóros naivságodat csak növeli, ha ezek a magukat csalhatatlan tenyérjósnak hívő emberek a Gyakorikérdések.hu weblapon tűnnek fel.

2013. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 20 éves, 170 cm, alapból barna, most szőke haj, zöld szemek. Párkapcsolatról, jövőmről bármi? Hogy jöttek azok a téves információk, miből látszódtak?
2013. aug. 16. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát ne sértődj meg, de kissé férfias a tenyered... :)
2013. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Shai-Hulud ***** válasza:
68%
Lány vagy, lány vagy... De a tenyered szerint a jövőben férfi leszel. Nahát!
2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
A nők mutatóujja egy picit hosszabb a gyűrűsnél. Ha lány vagy, akkor valami kromoszómahibával.
2013. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!